2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ببخش ومطمئن باش همینطور که تا الان بوده کائنات جواب بدیشون رو بهشون بر میگردونه هیچ کاری نمیخواد بکنی تو خودت باش و خوب باش
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد
2728
کارت خیلی اشتباه بوده اون عروس تا آخر تو ذهنش رفتار شما میمونه ضمن اینکه اگه مادرش اشتباه کرده به اون دختر بیچاره ربطی نداره .
خدایا من بارها و بارها دست عدالت پنهان تو رادیدم رحمت بی انتهای تو را با جان و دل حس کردم و همیشه شرمنده تو هستم ، باز هم از تو طلب میکنم : مهربانم یا سمیع یا بصیر یا قادر یا منتقم یا مانع یا معطی یا صبور
2740
منم خانواده شوهرم واسم خیلی کم گذاشتن ولی واسه دختر خودشون دهن دامادشونوسرویس کردن من هیچ وقت ازشون نمیگذرم منم اگه جات بودم همین کارو میکردم چون میفهمم چی میگی
ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
ببین وقتی به خودت متلک میگن سریع جواب بده نه اینطوری حالت تلافی ولی بازم میگم خدا بد جوابشونو میده احتیاجی به جواب تو نیست
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد
منم لالو بی زبون بودم اونا هم تا میتونستن چزوندن اما الان یه حرف بهم بزنن جوابشونو بدجورمیدم
ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
2706