2737
2734

ولی من وقت نداشتم زنگ بزنم حالشو بپرسم میدونید چی میگم دلتنگی و عشق یه پدر مهربون  و شلوغ بودن یه دختر بی وفا 

پدرم چهار پنج ماهی میشه که از اخرین دیدارش تو تخت بیمارستان گذشته و بدن بی جونش از جلو چشمام کنار نمیره 

پدرم رفت و من از بعد رفتنش دیونه شدم وانمود میکنم خوبم و تلاش میکنم هواسمو پرت کنم با خودم میگم از ایران رفته و بهش پیام میدم 

نمیخوام ناراحتتون کنم میخوام یه تلنگر بهتون بزنم اگر از این باباهای مظلوم عاشق دارید که همه دلخوشیشون دیدن شماره شما رو تلفنشونه مثل من دریغ نکنید 

اگر دوست داشتید برای ارامش پدرم دعا کنید 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

خدا بيامرزتشون❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
روحشون شاد چقدر غم انگیز منم یک تک دختر فوق العاده لوس و باباییم که حتی یک لحظه فکر کردن به نبودن ...

قدرشو بدون فقط 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

خدا رحمتشون کنه انشاالله اروم باشه جاش تا ابد

چقدر جوون بودن..میشه بپرسم چرا فوت شدن؟

بیایید دنیا را بسازیم/ نه با دنیا بسازیم🍂🎭                          من یه مادرم🤱یه مادر که گاهی خسته میشه، گاهی گریه میکنه، گاهی غم داره، گاهی دوستداره تنها باشه// اما میدونم هیچکدوم از اینا نشونه ی مادر بد بودن نیستن//من یه مادرم که با تمام عشقی که به بچهام دارم گاهی خسته میشم و نیاز به استراحت دارم😊
خدا رحمتشون کنه انشاالله اروم باشه جاش تا ابد چقدر جوون بودن..میشه بپرسم چرا فوت شدن؟

جون و سرحال و از عکسش زیبا تر و مهربونتر 

لخته خون تو سر فشار خون بالا و ایست قلبی ناگهانی 

عزیزم چقدر جوون بودن😔

اره جوون و زیبا و مهربون قرار بود برای بچه هام لوازم تحریر بخره و هفته اول مدرسه خودش ببرتشون مدرسه 

اره جوون و زیبا و مهربون قرار بود برای بچه هام لوازم تحریر بخره و هفته اول مدرسه خودش ببرتشون مدرسه& ...

عزیز دلم خدا بهت صبر بده برای اینکه توام خوشحالش کنی براش خیرات بده قران بخون نماز بخون هم دلت آروم میشه هم روح پدر مهربونت شاد میشه

عزیز دلم خدا بهت صبر بده برای اینکه توام خوشحالش کنی براش خیرات بده قران بخون نماز بخون هم دلت آروم ...

نمیتونم نماز بخونم زبونم نمیچرخه فاتحه براش بفرستم بگم به روح کی برسه 

به روح بابام

امشب زنگ زدم پدر شوهرم روز پدرو تبریک بگم بهم گفت خدا رحمت کنه پدرتو فقط رفتم تو اتاق و به حال خودم زار زدم اون بنده خدا هم قصدی نداشت و فهمید گریه افتادم دلش شکست 

من کم گذاشتم برای همین خیلی میسوزم

2706