2733
2739
عنوان

دوست پسر جدیدم بیش از حد چاقه

| مشاهده متن کامل بحث + 5104 بازدید | 48 پست
چند کیلو میخوره باشه

همین ۱۰۰ و خورده ای

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻
چاقی ک شکمش خیلق گنده باشه  حتی تو رابطه م خوب نیست شبا خرو پف میکنن و زیبایی ندارن من مر ...

رابطه هم‌ دارید ؟

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون پرفکتا براشون ریخته

خب منم کم نیستم چرا برا من نریخته

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻
همین ۱۰۰ و خورده ای

عب نداره بابا 

مهم اخلاقه و شخصیت 

قیافه تکراری میشه برات😁

کاربری قبلیم تعلیق شد پس هی نگید تازه واردی و فلان 🙄ما خودمون خاک خورده ی سایتیم از سال 98عضو بودم هعیییی خداااا😎 Mobinaaaabano سابقم و بیخیال این هم حکمتی داشته لابد 😎😁
2728
رابطه هم‌ دارید ؟

نه

خوشا ب سعادتش والا.....

ماکه کسی تحویلمون نمیگیره

با 85 وزن 176 قد

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2740
خب منم کم نیستم چرا برا من نریخته

پسرهای خوش تیپ بیشتر دورشون شلوغه تا دخترا نمیدونم چرا 

یاد کراش بک خودم افتادم (این اصطلاح رو نی نی سایتی ها اختراع کردن ینی کسی ک اون روی من کراش زده )نامرد امروز رفته با دوستم پریده 

خوش تیپم هست عوضی

میخام حالشو بگیرم 🥲

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
حالا که نیومده بگیرتت که گیری رو شکمش هر وقت خاست بگیرت اونموقع فک کن

اخه میگه میخام بگیرمت

2706