2733
2739
عنوان

خانواده شوهرم ده روزه خونم هستن روانیم کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1573 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مادر همسرم یه اخلاقی داره تا دعوتش نکنی جایی نمیره با ما تقریبا ۳ساعت فاصله دارن تو این ۵سالی که ازدواج کردیم کلا ۳بار اومدن اونم فقط یکی دو روز بیشتر نموندن حتی خونه اون یکی جاریمم که نزدیکشونه زیاد نمیرن مگر با دعوت واصرار میگن بزار راحت باشن مادر خودمم همین جوریه خونه ما بیشتر میاد ولی خونه داداشم با دعوت میره میگه دختر مردم شاید راحت نباشه پیشم ولی خب هر کس با دخترش راحته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا جانم صاحب الزمانم بیا تا دردمان درمان کنی😔🤲عاشق همسر ودخترم هستم 😘😍برای سلامتی وعاقبت بخیری خانوادم یه صلوات مهمونم میکنید                                     تیکر بارداری خواهرمه 😍
2738
آره ،چون عمه هام بیشعورن ،آبرومو بردن ،پاگشا نشده خودشونو دعوت کردن اومدن خونم  ،بعدشم ی رفتارا ...

میتونستی یه جور رفتار کنی که پاشن برن،حتما خودت راضی بودی وروی خوش نشون دادی که ۲۰ روز موندن

میتونستی یه جور رفتار کنی که پاشن برن،حتما خودت راضی بودی وروی خوش نشون دادی که ۲۰ روز موندن

ن اینجوری نیس 

بعدشم من دیگ قط ارتباط کردم به خاطر کارشون 

کلا میگم خونه هر کی باشه ،حالا چ پسرشون چ هر کس درست نیس چون باعث اذیت و آزاره همین 

من به خانواده شوهرم نگفتم بیشعور چون با فرهنگن که مزاحم نمیشن 

اما به عمه هام گفتم بیشعور چون فهم اینو نداشتن که خونه مردم نمیرن ده بیس روز بمونن

و به شخص دیگه ایم توهین نکردم فقط گفتم"ظلمه"