2737
2739
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2001858 بازدید | 65962 پست
دکتری که یه ادمو برای 15 کیلو اضافه وزن اسلیو کنه یا هر عمل معده دیگه معلومه فقط برای پول اینکارو کر ...

باز هم می گم اصلا ربطی نداره... جرم هم نیست.. الان یکی از همکارای من سالهاست زخم معده و سنگ صفرا داره.... همیشه اذیته.. پیش همه دکترهای تهران و شهرستان رفته.. هیچی نمی تونه بخوره.... قراره بره صفراش رو در بیاره... اون قسمت زخم دار معده رو ببره.. به شدت لاغر هم هست... الان دکتری که می خواد این کارو بکنه جرم کرده؟... برای پول می خواد این کارو بکنه؟... با 15 کیلو اضافه وزن میشه ساکشن کرد ولی ساکشن عواقب داره... اسلیو معده عمل خیلی راحتیه... چند سال دیگه این قدر فراگیر میشه از عمل زیبایی بینی هم فراگیر تر میشه... راستی این دکترهایی هم که بینی افرادی که مشکل ندارند رو عمل می کنند دارند جرم می کنند؟... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشيد دوباره سوال دارم،ميخواستم ببينم از كي ميشه روي شكم خوابيد بعد از عمل

از وقتی درن رو در بیارید خوابتون اوکی میشه.. ممکنه چند هفته اول اذیت بشین ولی بعد از یک ماه فکر کنم همه چیز طبیعی بشه

2731
ببخشيد دوباره سوال دارم،ميخواستم ببينم از كي ميشه روي شكم خوابيد بعد از عمل

وای من الان حواسم نبود داشتم مشق مینوشتم رفتم رو شکم دردم گرفت ترسیدم 5 هفته عمل کردم

2740
سلام. من هنوز عمل نکردم. راستی شما بیمه بودی؟ چقدر هزینه ات شد؟

من بیمه بودم بدون بیمه میشد 28 میلیون که من با بیمه تامین شد 20 میلیون بدون ازمایش و آندوسکوپ  اما تراکم استخوان و تست قلب و ریه را با عملم حساب کردند.

2706