2737
2734

بعد یه جوری شد پیشونیم یه حس بدی داشت زیر پوستش انگار  بعد حالت چشام یه جوری شد انگار داری گریه میکنی مدل چشام اونجوری شد

خیلی ترسیدم

شما این تجربه رو داشتین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چقدر هزینه گرفت ازت؟

۸۵۰ بوتاکس چینی فقطم پیشونی زد دکتر عمومی

دفعه دیگه میخوام‌برم‌ فوق تخصص و جراح زیبایی بوتاکس کره ای بزنم ۱و ۳0۰ اینا 

از اینم راضیم ها ولی حس میکنم خط چروکم دیده میشه هنوز یه هاله داره

2738
۸۵۰ بوتاکس چینی فقطم پیشونی زد دکتر عمومی دفعه دیگه میخوام‌برم‌ فوق تخصص و جراح زیبایی بوتاکس کره ا ...

چینی به هیچ عنوان نزن ..ماهیچه میفته یه مدت بعد ..ایرانی بزنی ک بهتره مصپورت..چینی چیه خدایی.نکنید

چینی به هیچ عنوان نزن ..ماهیچه میفته یه مدت بعد ..ایرانی بزنی ک بهتره مصپورت..چینی چیه خدایی.نکنید

اون مصپورت هم چینیه ولی به سفارش ایران ساختن😂

اره این بار کره ای میزنم.

اولین بارم بود میزدم کلا بوتاکس

خط اخم و گوشه چشم هم زد؟ 

خط اخم زد.

گفتم نمیخوام ابروهام بره بالا نزد.

کلا چهره ام تغییری نکرد چون خودم نخواستم

فقط پیشونیم براق شد خط اخمم باز شد کامل ولی پیشونیم ۳ تا خط دراز افتاده بود ولی خیلی عمیق بود اون هم باز شده ها ولی نور یه حالت هایی از نور انگار اون خط ها عین سایه مشخصه .ولی فقط خودم میبینم بقیه با دقتتت میتونن ببینن خیلی سخت

خط اخم زد. گفتم نمیخوام ابروهام بره بالا نزد. کلا چهره ام تغییری نکرد چون خودم نخواستم فقط پیشونی ...

شما ترمیم هم رفتی منم بوتاکس انجام دادم ولی یک هفته پیشونیم گهگاهی درد داشت وتیر میکشید دیگه میترسم برم ترمیم

شما ترمیم هم رفتی منم بوتاکس انجام دادم ولی یک هفته پیشونیم گهگاهی درد داشت وتیر میکشید دیگه میترسم ...

من انروز میخوام برم و بپرسم چرا خطوط چروکم که خیلی سطحی بود از بین نرفته و ترمیمم نمیکنم چون میخوام بعدا برم جای دیگه کره ای بزنم

من انروز میخوام برم و بپرسم چرا خطوط چروکم که خیلی سطحی بود از بین نرفته و ترمیمم نمیکنم چون میخوام ...

عزیزم گفتی انگار به صورتت  روغن زدی....منم یک هفته میشم بعد از بوتاکس اینطوری هستم طبیعی هستش آخه من قبلا پوست صورتم خیلی خشک بوده چکار کنم خیلی تابلو هست که چرب شده

2706