2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پولدار بود هر که دکتر بود 

ز جراحی دل دکتر سیر بود

الله یرزق من حیث لا یحتسب 😍 طرفداران پیر همسری ریپلای نزنن😊 مجریان جایگزینی سگ و گربه به جای فرزندان هم ریپلای نزنن😊 یبار یه روباه یا الاغ دعواش شد سر اینکه روباه میگفت علف سبزه الاغ میگفت نه . وقتی شیر اومد روباه ازش خواست قضاوت کنه . و شیر گفت حق با جناب الاغ . روباره گفت چرا ؟ شیر گفت: چون کسی با خر بحث میکنه اخه؟🤣🤣 دقیقا برا همینه با اون دوگروه بحث نمیکنم🙃🙃کسی بخیل خوشبختی شما نیست . انشالله به رویاهاتون در خانه شوهر برسید🙏 خانه ۸۰ متر اجاره پدرت تبدیل شه به ۸۰۰ متر ویلای شوهر🥰 قرمه سبزی خانه پدر بشه خاویار خانه شوهر🥰 سمند  پدر بشه BmVMW شوهر🥰 بهترین مکان زمین مکه مکرمه ، بهترین محلش کعبه ، و بهترین نقطه کعبه بین رکن و مقامه ، اگر هفتاد سال بین رکن و مقام شب ها شب زنده داری کنی و روز هاش رو روزه بگیری ولی منکر ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب باشی فایده نداره🙂 
2740
دخالت در زندگی دیگران باعث بی عرضه گی خودتان می‌شود همدیگر را دوست بداریم ستاد مبارزه با مادرشوهر فت ...

یعنی مادر شوهر نباشه تو بیلبورد نمیشه 😂

نیستمتون ، نه همتون بیشترتون
مغرور نباشین ی روز اخرین نفری ک دوستون داره هم میمیره و شما دیگه هیچی نیستین پس مغرور نباشین 

قشنگ بود دوست داشته شدن قشنگه خدا نکنه غرور کسی به این صورت بشکنه 

نیستمتون ، نه همتون بیشترتون
2706