2737
2734
عنوان

دختر رو فالو کرده باز😓

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 24 پست
😓👌🏻

ناراحت نشوو قربونت ولی به قول شوهرم فقط اینیستا نیست خیابون پر ازاینچیزاس ...زرنگ باش اگه بگی شوهرت رو گوشیش رمز میزاره وتو نمیتونی سر از کار شوهرت در بیای با سیاست برو جلووو

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم   
من یه روز گوشی شوهرمو گرفته بودم دیدم یکیو فالو کرده بعد عکس از انگشتای پاهاش گذاشته بود لایک کرده . ...

این کارو یه بار کردم عزیزم لایکاشو پس گرفتم و انفالو تموم شد تا چندسال الان بعد چند وقت باز فالو کرده میدونی نارحتیم چیه اینکه من اصلا مسدودشم بکنم چرا شوهرم بعد این مدت هنوز دنبال دیدن عکسای او عوضیه و تو فکرشه حتما دیگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت نشوو قربونت ولی به قول شوهرم فقط اینیستا نیست خیابون پر ازاینچیزاس ...زرنگ باش اگه بگی شوهرت ...

فک میکنه رمز گوشیشو ندارم ولی یواشکی چک میکنم بدیش اینه که فقط به فالو کردن این گیر داده 

این کارو یه بار کردم عزیزم لایکاشو پس گرفتم و انفالو تموم شد تا چندسال الان بعد چند وقت باز فالو کرد ...

ببین من میفهممت چی میگی    فقط بهم بگو عکساش چطورن 

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم   
2731
ببین من میفهممت چی میگی    فقط بهم بگو عکساش چطورن

الان جالبه عکساشو پاک کرده و کلا با اینکه پر فالوره هیچ عکسی نداره و پیج کاری دیگشو عکس خودشو سالن زیبایی داره میزاره ولی شوهرم پیج خودش که عکسی نداره فالو کرده

2740