2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای جانم ... ناراحت نباش عزیزم . چشم مشکی خیلی هم زیباست . اصلا ب اون چه ربطی داره منم ک چشم مشکیه یوقت تو مراسم لنز میزارم . 

اون اقا مریض روانی بوده ک بعد ازدواجش پیگیر شما بوده و خواسته اینجوری شما رو برنجونه .

یه صلوات بفرست تو کارم حرفه ای شم وپیشرفت کنم 😘
2740

اون یه مرد هوسباز احمق بوده نه بیشتر من عاشق چشمای مشکی مشکی ام خودم قهوه ایم چشم رنگیا چشماشون قشنگه ولی نفوذ چشم مشکی همیشه بیشترع

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

عزیزم اون آدم هم خودش بی ارزشه هم حرفش. اتفاقا از سوختنشه که این حرفو زده.زیبایی به رنگ چشم نیست، به مدل و ترکیب چشمه.یه انسان نرمال متوجه میشه که حرف اون آدم از منطق به دوره و از رو عقده بوده

بیخیال من که خواستگار داشتم ننش منو پسندیده یود بزور و گیر و دار اره عکستو بده خوشگل خانم پسرمم ببینه 

عکسو دید پسره ولی دیگه خبری نشد ازشون😑😂 من همش میگم یعنی زشت بودم ؟؟؟

ما درد خویش را به خدا هم نگفته ایم                          تا نشکنیم پیش کسی حرمت شما...🦋
اتفاقا جذابیت مشکی بیشتره اون خواسته بسوزونتت

بعد عید پارسال  کنار زنش تو بازار دیدمش زنش قایم میکرد دیدم خانومش یه زن چاق و چادری و عینکی بود 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
2706