2752
2734

سلام دوستان. من ماما هستم و توی اینستاگرام هم پیج کاری دارم . اگه شرایط مالی خیلی خوبی ندارین که پکیج هایی که ارائه میدن رو تهییه کنید میتونید به من درخواست دوستی بدین مشاوره رایگان انجام میدم و برنامه برای تعیین جنسیت با پشتیبانی ۳ ماهه با هزینه خیلیی کم انجام میدم. اگه هم پرداخت این هزینه کم براتون سخت بود جاش برام دعای خیر کنید❤ ( ظرفیت محدوده اولویت با ده نفر اولی که زودتر درخواست میدن)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنون مثلا چه شرایطی 

مثلا یکی هست تنبلی تخمدان داره و جنسیت پسر میخواد و پریودیش منظم نیست. ما اول باید با رژیم و ... پریودشون رو منظم کنیم تخمک گزاری رو تحریک کنیم که این خودش یکم زمانبره بعد رژیم جنسیت مورد نظر رو شروع کنیم

گلم گفتم شاید جواب سونو رو میگین. روی عکس خیلی دقیق نمیشه گفت. ولی احتمال پسر بودنش بیشتر

ممنون من یه دختر خوشگل دارم می خوام این یکی پسر باشه به من گفتند احتمال ۷۰ درصد دختره چون ت ۱۱ هفته و چهار روز رفتم گفتند که اندام جنسیش کامل رشد نکرده احتمال ۳۰ درصد پسر باشه