2733
2734
اگر کلامی تو جمع محبت کنین بهشون چی میگن.عکس العملشون چیه؟

نهایتا بگم عزیزم

تویی که مذهبی نیستی، ممکنه به دلایل زیادی اینطوری باشی ولی بنا نیست از ما مذهبی ها تصور بدی داشته باشی و راحت هممون رو محکوم کنی! همه جا خوب و بد هست. تو هم بالاخره یه روز ممکنه بیای در خونه اهل بیت (ع) اونا عاشق تو هم هستن و تو هم دوستشون داری... منم گاهی وقتا کارایی که برات ممکنه عجیب باشه رو انجام میدم، لاک میزنم آرایش میکنم آهنگ گوش میدم و خوش میگذرونم! فقط یه سری خط قرمز دارم. همین! 😊 میدونم خیلی خرمذهبیا باعث زده شدنت از دین میشن ولی ببخششون. کسی که تقوای واقعی داشته باشه قلبشو بزرگ میکنه تا از روی علاقه امر به معروف کنه... امر به معروف یعنی با رفتار! یعنی من اونقدر دوستت داشته باشم که واقعا دلم بخواد مثل من از دینداری لذت ببری...و تو ببینی چه حس عالی دارم و بخوای تجربش کنی. ببخش اگه برای انتقال این حس خوب به تو هنوز ضعیفم💔 هنوز اون حس عالی رو ندارم ولی دارم دنبالش میگردم، ذره‌ای ازش رو چشیدم 🥲 اسمش حسینه (ع)🌱  رفیقی که باهاش یه حس فوق العاده رو تجربه کردم چیزی از جنس خدا 🌱 من از ته قلبم برای تویی که مذهبی نیستی بهترینا رو میخوام. دوست ندارم مجبورت کنم و از اینکه با ناراحتی نگاهم کنی هم دلم میگیره 💔 از اینکه بینمون تفرقه باشه دلم میگیره. من خیلی بیشتر از اونی که فکرشو کنی سعی کردم درکت کنم و دنیات رو بشناسم. تو هم گاهی سعی کن دنیای منو درک کنی و بشناسی حتی اگه دوستش نداشته باشی. ممنونم ❤🌱
من که همچین کارایی جلو جمع نکردم  اما اگه می کردم شاید بوسم می کرد  فقط یه بار جلوی جمع ...

حالا منه جوگیر دستمو ببوسه جلو جمع.تعظیم میکنمش🤣🤣

هرکس به اندازه فرهنگ و ادب خانوادگیش نظر میده.پس درست صحبت کنیم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حتی روم نمیشد پیش پدرو مادرم اسمشو صدا بزنم  🙈 چقدر تباه بودم من 

ولی پسرم وعروسم خیلی تو جمع قربون صدقه هم میرن 😍

حتی یه بار عروسم گفت من همسرمو بیشتر از بابام دوست دارم  طفلی باباش هنگید و یه لبخند زوری رو لبش بود😂

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔
من حتی روم نمیشد پیش پدرو مادرم اسمشو صدا بزنم  🙈 چقدر تباه بودم من  ولی پسرم وعروسم خیل ...

وایییی عزبزم خوشبخت بشن الهی

2728
وایییی عزبزم خوشبخت بشن الهی

عاقبت بخیر بشی عزیزم

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔
من حتی روم نمیشد پیش پدرو مادرم اسمشو صدا بزنم  🙈 چقدر تباه بودم من  ولی پسرم وعروسم خیل ...

اگر جلو جمع به همسرتون محبت میکردین کلامی فکر میکنین عکس العملشون چی بود؟دوست داشتن؟

حالا منه جوگیر دستمو ببوسه جلو جمع.تعظیم میکنمش🤣🤣

نه من اصلا جونگرفتتم🤣🤣🤣🤣

رفته بودیم خونه ی جاریم مهمونی یه شهر دیگه بود بعد خیلی خسته شده بودم داشتم با نازو عشوه ی خرکی و چشم نازک کردن خیلی آروم می گفتم بریم خسته شدم دستم تو دستش بود 

دستمو اورد بالا بوسید یهو همه ی نگاه ها روی ما قفل شد منم پست چشم نازک کردم سرمو با ناز  برگردوندم🤣🤣🤣🤣 

......
نه من اصلا جونگرفتتم🤣🤣🤣🤣 رفته بودیم خونه ی جاریم مهمونی یه شهر دیگه بود بعد خیلی خسته شده بودم ...

دمت گرم خوب مدیریت کردی😃😃

2740

😂😂😂😂😂دیگه خیلی جوگیر شده بوده

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره
اگر جلو جمع به همسرتون محبت میکردین کلامی فکر میکنین عکس العملشون چی بود؟دوست داشتن؟

قند تو دلش اب میشه ، فکرکنم هیچی نگه ولی بعدا تلافی میکنه، خداروشکر ازین کارا نکردم

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره
قند تو دلش اب میشه ، فکرکنم هیچی نگه ولی بعدا تلافی میکنه، خداروشکر ازین کارا نکردم

حالا چرا خدا رو شکر؟🤣

من هیچ وقت کلامی نگفتم  حتی تو خلوت ولی ثابت کردم که دوسش دارم  روشم عملیه 😂

ولی ایشون همیشه وهمه جا قربون صدقه ام میره 

26 ساله باهمیم وهیچ وقت نشده قهر ودعوامون به نصف روز بکشه 

خیلی بدم میاد ازینکار بنظرم هرکی هم اینکارو کرده بعدش بشدت پشیمون شده

ببخشید اینجوری میپرسم ممکنه مردا رو پررو کنه اینکار؟

😂😂😂😂😂دیگه خیلی جوگیر شده بوده

همیشه میگه اون دفعه پدرشم بود 

از حق نگذریم واقعا همدیگه رو دوست دارن خداراشکر

2706