2733
2739

بعد یکی از اشناهای دیگم میاد ومیکه شاید زنده باشه سریع طنابو میبره میارتش پایین ولی دیگه مرده بوده بعد جالبیش اینه سقف ۴ و نیم متر بوده وقتی پلیس میاد برا بازسازی صحنه یکی دیگه میره وایمیسته رو چهارپایه که طنابو بندازه ( قدش بلند تر از پسره بوده) میبینه اصن نمیتونه طنابو خودش بندازه گردنش

یه روز خوب میاد...🕊️ 🧡تیکر کنکور🧡 وزن اول :۷۰/۴۰۰ ⬅️ ۶۷ ⬅️۶۵ ⬅️ ۶۰🔒⬅️۵۸🔒⬅️ وزن هدف😍: ۵۵ 🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حتی یه وامم گرفته بود ۸۰ ۹۰ میلیون برا مادرش یه خرج دوا دکترشو بده یه قبل این قضیه رفته بود موهم ...

یه خب

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره

بعضیا ور ظاهرشون شاده و انگار مشکلی ندارن ولی درونشون غوغاست

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
2728
2738
بعد یکی از اشناهای دیگم میاد ومیکه شاید زنده باشه سریع طنابو میبره میارتش پایین ولی دیگه مرده بوده ب ...

ان شاالله اگه قتله قاتلش رسوا بشه  خدابیامرزتش 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
بعد یکی از اشناهای دیگم میاد ومیکه شاید زنده باشه سریع طنابو میبره میارتش پایین ولی دیگه مرده بوده ب ...

بعد حتی وصیت نامم ننوشته بوده حالا من به نظرم خودم خیلی از ادمایی که خودکشی میکنن یه وصیت نامه ای چیزی مینویسن بعد کسی که نا امیده نمیره مو بکاره چون میدونین این همه خرج کنین طول میکشه تا در بیاد مو 

بعد میگن مادرشو خیلی دوست داشته و وام گرفته برا درمانش کسی که اینجوریه بنظرتون میاد خودشو بکشه که مادرش بدتر دق کنه؟

یه روز خوب میاد...🕊️ 🧡تیکر کنکور🧡 وزن اول :۷۰/۴۰۰ ⬅️ ۶۷ ⬅️۶۵ ⬅️ ۶۰🔒⬅️۵۸🔒⬅️ وزن هدف😍: ۵۵ 🧡
حالا اسمشو نگم یبار شناسایی میشم

یبار شناسایی بشه عیب نداره ،دوبار شناسایی نشی

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره

بعد پسر دایی یه فامیلامون پارسال خودکشی کرده بود فامیلمون میگه قبل خودکشیش هی افسرده بود هی همش میگفت من اخرش خودمو میکشم و اینا میگفت ما باور نمیکردیم ولی میگن این پسره تا همون روزش به عموش پیام داده خونه ای شب بیام اونجا بعد عموم تو یه مراسم بوده دیر جوابشو داده

بعد حتی وصیت نامم ننوشته بوده حالا من به نظرم خودم خیلی از ادمایی که خودکشی میکنن یه وصیت نامه ای چی ...

اگر طول طناب و ... درست بوده باشه که صد در صد در بازسازی صحنه درسته، حتما قتل بوده🥺چقدر تلخ

2706