2737
2734
تبادل نظر درباره موضوعات تخصصی و مفید جنبه میخواد خیلی ها ندارن

چطور در باره چیز های دیگه تبادل نظر میشه زود میترکه بعد درباره چادر نظر میدن نباید بترکه؟    خودتون میدونید منظورم از چیزای دیگه چی هست      

رنگین کمون های زندگیتو بشمار نه طوفان هاشو...✋            به بعضیا باید گفت آروم تر برو شعورتم بهت برسه🤝    بعضی از نشدنی زندگیتونو بذارین به حساب اینکه اگه میشد خیلی بد میشد👍    آدمها وقتی نمی تونن مثل گذشته ازت استفاده کنن میگن چقد عوض شدی🙂      اگه داشتم نظر میدادم و نظرم درست بود سن و سالمو بهونه نکن .... عقل و شعور به سن و سال نیست   .....                              ماتیلدا : زندگی همیشه به این سختیه یا فقط وقتی                           بچه ای اینطوره؟                                                                                           لئون:همیشه اینطوره!            🌱    دیالوگ فیلم لئون حرفه ای  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چادر حجاب خیلی گرونه    چون همش خارجیه 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
2731
کاش غذا و گوشت و داروهای خاص رایگان بشه. اخه چادر؟؟؟؟ بچه های زیادی شیزخشک لازم دارن.واکسن و دارو نی ...

یکی مثل من نیاز داره و پول نداره 

مگه دولت به سرش نمیزنه حجاب کنید خب چادرو رایگان کنه 

......
2738

استارتر تاپیک  حجاب همیشه باعث بحث بین کاربرها میشه برای همین ممنوعه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
کاش غذا و گوشت و داروهای خاص رایگان بشه. اخه چادر؟؟؟؟ بچه های زیادی شیزخشک لازم دارن.واکسن و دارو نی ...

موافقم:)

گفتم حالا بزار این ی بار کتابای این شکلی بخونم...ی بار یه کتاب مذهبی بخونم شاید واقعا حال دلمو خوب کرد شاید اون چیزی نبود ک من فک میکردم....که دیدم کتاب به مجنون گفتم زنده بمان رسید دستم🥲 حال دلم چیشد؟ فرق نکرد ...خیلییی فرق کرد الانم ی رفیق دارم به اسم داداش همت...رفیق شهیدم خیلی دوست دارم💚

عزیزان منظورش چادر حجابه... چون خیلی گرونه میگه کاش رایگان هدیه بدن به کسایی که میخوان چادر سر کنن ..مگه نه دولت اسلامیه  پس این یدونه قلمو که برا خودشون هم خیلی مهمه کسی حجاب کنه رایگان هدیه  کنن

توخیانت تنهاچیزی که اهمیت نداره دلیلشه
خب چرا باید رایگان شه ؟اگه رایگانم بشه یه عده میرن رایگان میگیرن قاچاقی میفروشن 😂

🤣😐دقیقا

به درجه‌ای از عرفان و معرفت رسیدم که…واسه خودم یه چیزی تعریف می‌کنم می‌خندم تازه آخرش هم از خودم میپرسم: جان من؟!
مگه رایگان نیست 

نه ۱ تومن پولشه 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
2706