2737
2739
عنوان

جنسیت در غربالگری اول یا آزمایش خون

| مشاهده متن کامل بحث + 6881 بازدید | 45 پست
اره داره.. چون میدونم یاپسره یادختر چون غیرممکنه چیزی غیرازایناباشه ولی جنسیت برای بعضیاخیلی مهمه. ح ...

چی بگم به هرحال از ۱۶هفته جنسیت مشخصه برو بهت میگن 

اگه دختر بود ناراحت نشو خواست خدا بوده

🤗مامان دو دسته گل 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سل فری نیس فقط تشخیص جنسیت که ببینن تو خون من yهست یا نه

ان شاالله خدا بچه سالم و صالح قسمتت کنه 

مطالب تاپیک منو بخون برای هوش و زیبایی و خوش اخلاق و خوش روزی و....... داره خودم و خیلی ها ازش جواب گرفتیم

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
سل فری نیس فقط تشخیص جنسیت که ببینن تو خون من yهست یا نه

الکیه گل

همچین آزمایشی نیس

فقط واس اینه ک پولی ازت بکشن بیرونه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
تو خون که جنسیت و نمیزنن . اگه ازمایش خون همون ان تی باشه فقط ریسک ها رو میزنن اصلا جنسیت  ندار ...

نه یه آزمایش خون تشخیص جنسیت هست برا اون رفتم اونی که شما میگین برا غربالگریه میدونم

2740
بمن ان تی گفت پسر  آنومالی رفتم دختر بود  دقیق ترین کار اینه وایسی تا انومالی

الهی بمنم ان تی گفت احتمالا پسره 

بچه اولم پسره الهی سلامت باشه ولی دلم میخواست دومیش دخمل میشد

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
جا نخوردی ؟تششخیص اشتباه تو ذوق میزنه

خوشحالم شدم تازه 🤣😁😍😍😍من عاااشق دخترم .بچه اولمم پسر بود

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد
الهی بمنم ان تی گفت احتمالا پسره  بچه اولم پسره الهی سلامت باشه ولی دلم میخواست دومیش دخمل میش ...

انشالله که سلامت باشه اگر قسمتت بود دخترم باشه😁من خودم عاشق دختر بچه هام 😍

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد