2737
2739
عنوان

تولدم مبارک🥲🥲🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 36 پست
بازم اگر کاری از دستم بربیاد دریغ نمیکنم ... حتی گوش شنوایی برای درددل خواستی 

فدات بشم دعای خوبت برام دنیای محبته🫂

خوشبختی رسیدن به آرزوها نیست؛گاه آرزوها ناخلف میشوند💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم تولدت مبارک ببخشید ت. این روز قشنگ میخام راجع به وضعیت زندگیتون نظر بدم.من داستانتو کامل خوندم عزیزم احساس میکنم تنها راه نجاتت از این وضعیت اینه از اون زندگی خارج شی چون شوهرت ادم‌مریضیه که هی تورو یاده گذشتت میندازه تو درسته اشتباه کردی ولی دیگه نباید انقد خودتو سرزنش کنی چون توبه کردی و پاک شدی و دیگه نیازی نیس عذاب داشته باشی و لی شوهر نفهمت همش یاداوری میکنه به نظرم در کنار اون بودن سم هستش برات زودتر خودتو خلاص و کن چون جوون هستی و هزاران هزار اتفاق قشنگتره دیگه ای میتونه تو زندگیت بیافته توروخدا از اون زندگی بیا بیرون آینده خودتو بچتو خراب نکن اون مرد درست بشو نیس احمق بیشعور خودش خیانت کرد و تورو انداخت تو این وضع اونوقت هروز در گوشتت چیو تکرار میکنه به نظرت این ادم سالمه از نظر روانی ؟در واقع تو هیچ مشکلی نداری مشکل اصلی و روانی بودن اون آقاس نه تو

عزیزم تولدت مبارک ببخشید ت. این روز قشنگ میخام راجع به وضعیت زندگیتون نظر بدم.من داستانتو کامل خوندم ...

سلام عزیزم 

ممنون از تبریکت ❤

امیدوارم بتونم تا دنیا اومدن بچه تحمل کنم فقط 

دعا کن برام🫂🫂🥲

خوشبختی رسیدن به آرزوها نیست؛گاه آرزوها ناخلف میشوند💔