2733
2739
خوشگل باشه قیافش شبیه دخترا باشه مردونه نباشه (مخالفی ریپ نزن اصرار نکن چون نظرم عوض نمیشه 😂👌)

راحت باش اتفاقا خوشحالم میشیم چون رقیب کم میشه😂

👻شما روح ندارید،بلکه شما روحی هستید که جسم دارید👻دارای رکورد ۴ بار ترکیدنِ کاربری🏆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهربون و ساکت، خوش هیکل و وضع مالیشم در حد یه خونه از خودش و یه ماشین باشه کافیه، قیافه زیاد برام مه ...

ساکت خیلی خوب بود 😂

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2728
ایشالا قسمتت اگ مجردی پس

مرسی آره مجردم 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
چرا بلند نباشه

خوشم نمیاد از قد بلند 

ن زیاد نچسب قابلمه تفلون 😬

نه زیاد سیریش اوق 😑🤢

ن ابری ابری 🌧️

ن افتاب تابستون ☀️

خلاصه آدم باشه باشخصیت با خانواده بقیش مهم نیست معیارها واسه دخترا متفاوته ✨🍃

اجازه نده هیچ کس پاشو رو رویاهات بزاره 🌿 ناشنوا باش وقتی که__ به آرزوهات میگن محال🌼💜 شاد باش و بخند :) بزار بفهمن قوی تراز دیروزی ⁦( ◜‿◝ )♡⁩  هرچی طوفان زندگیت بزرگتر باشه رنگین کمون بعدش قشنگ تره☁️🌈  چرا عاشق خدا نباشم ؟! وقتی که گفت تو ستاره خلقت منی 💛🌟✨ زندگی مثل بادکنک میمونه اگه رهاش نکنی هیچوقت نمیفهمی تا کجا میتونه اوج بگیره 🤍💚🍃 اگه رفتی سراغ آرزوهات 💫 و شکست خوردی ، اگه قلبت شکست ، اگه کم اوردی ، اگه اگه اگه هزارتا اگه دیگه هیچوقت نامید نشو مطمئن باش تومیتونی انجامش بدی چون پشت تمام ارزهات خدا ایستاده ☁️💙 وخدایی که دراین نزدیکی ایست وخدایی که به شدت کافیست 💜🌼 « آمیدوارم لحظات خوبی کنار شما مهربونا داشته باشم به دنیای رنگی رنگی 🌈 من خوش اومدید »  ( لطفا همو دوست داشته باشیم تا دنیا جای قشنگ تری بشه)⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دی ماهی ام 🥶🌨️⛄
2738
راحت باش اتفاقا خوشحالم میشیم چون رقیب کم میشه😂

حالا شانس من اونایی که من خوشم میاد همه دخترا عاشقشونن 

اینو که گفتی شوهر نیست زن زندگیه 

دیگه بهتر 

با پشتکار و اهل کار نه تن پرور آویزوون

خوش اخلاق و مرد نه بچه ننه ی غر غرو

کسی که عشق فوتبال نباشه تا دو شب فوتبال بارسلونا و پاریس اند ژرمن ببینه !

مرد با سخاوت و غیر افسرده !

کسی که از لحاظ امیال در مسائل جنسی با زنش تطابق داشته باشه  

مردی که اهل غیبت و پیش داوری و قضاوت بیجا نباشه

فکر کنم اگر واقعا اهل ایمان باشه مثلا سعی کنه مثل امام علی باشه خیلی دیگه پرفشنال میشه 

2706