2733
2734
نامرده هرکی نده😂بخدا به ۵ کیلوام راضیم

۵کیلو چیه تو بخواه فقط من۲۵کیلو میدم بهت🤣

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۵ کیلو؟؟؟! من دوست دارم۶۵ بشم قبلا بودم

من ۵۷ کیلو هم تجربشو داشتم 😍مجرد بودم 

چه خوش اندام بودم باورم نمیشه تو مرز ۹۰ ام 😭😭

خودتو که پیدا کنی خیلیارو گم میکنی و این شروع یه مسیر طولانیه که تهش قشنگه ...🍂
2728
۵کیلو چیه تو بخواه فقط من۲۵کیلو میدم بهت🤣

کجا قرار بذاریم😂بخدا ارزومه تا ۵۰ برسم ثابت بمونم ولی همیشه از ۴۸ برگشتم اخریننن وزنم که ۵۰ و رد کرد بارداری بود اونم تا ۵۷ بیشتر نرفت بعد زایمانم سریععع رفت قدمم ۱۶۴

منم هستم اما یکم ااز تو بیشترم نودو پنج کیلوام قدمم صدو شصت و پنجه ، بعد من پایین تنم بیشتر چاقه کسی راهکاری داره واسه کم کردن اونجا ؟

💖💖💖 الهم صل علی سیدنا محمد و علی آله و صحبه و سلم 💖💖💖
2740
من قبلا تو تاپیک بامداد خمار خیلی وزن کم کرده بودم اما الان فکر کنم عضو نمیگیره چون جواب نمیدن همین ...

موافقم بیایم همینجا صحبت کنیم و گزارش بدیم چقدر ورزش کردیم و چیا خوردیم، من از فردا استارت میزنم . الان تقریبا ۸۰ هستم. ان‌شاءالله تا عید ب ۷۰ برسم. قدم ۱۷۰

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰
کجا قرار بذاریم😂بخدا ارزومه تا ۵۰ برسم ثابت بمونم ولی همیشه از ۴۸ برگشتم اخریننن وزنم که ۵۰ و رد کر ...

خوشبحالتتتتت یکی در ب در دنبال لاغریه یکی چاقی ای کاش ادم خوذش میتونست انتخاب کنه

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕