2733
2734
عنوان

با ادم معتاد میشه وارد رابطع شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

فامیل شوهر من  با بکی ازدواج کرد ک پسره ام گل میکشید میگفت ن هیچی نیس و اوکی و ۵ سالم زندگی کردن الان دارن حدا میشن؟ گفتم جیشد تو ک گفتی میبرمش کمپ پ این جیزا!  ولی در حقیقت گل ترک نداره!   و اینکه  وقتی مواد بهشون نمیرسه  خیلی حالشون بد میشه و وقتی میکشن هم حالشون بده ممکنه حتی توهم بزنه خفت کنه؟ مراقب خودت باش و فاصله بگیرررر چون دینو ایمون نمیشناسه اعتیاد

گل مواد صنعتی یا همون حشیش هس و توهم زا هست  تریاک و شیرهه و ناس مواد ستنی هستن و ترکشون از گل ...

بالاخره بخوایم نگاه بهتر کنیم همشون خونه خراب کن هستن..هر چی ک ادم بهش وابستگی پیدا کنه ..درضمن گل حال داد میره فاز بالاتر 

ی خواستگار معتاد پولدار داشتم ک ترک کرده بود بابامینا گفتن ن

ولی واقعا ترک کرده پنج سال ب پام نشست الانم دو ساله نامزد کرده

همش فک میکنم ینی زندگیم باهاش چگونه بود اگ مزدوج میشدیم

دخترقشنگم پناه مامانی بودنت تو تک تک لحظه هام مهر آرامش میکوبه ب زندگیم بودنت ابدییی ای 
گل بعدش میشه تریاک شیره بعد مواد بالاتر 

تریاک ی مرحله بعد از گله؟

من فک میکردم گل خیلی خیلی بدتر باشه ک

کاربر بسیار قدیمیم ک شب تاپیک زدم برا خوزستان💔 گوشی ب دست و چشم گریون خوابم برد❤صبح پاشدم دیدم کاربریه عزیز و نازنینم ب فنا رفته دلم برایت تنگ است کاربریه عزیزتر از جان💔
معتاد عشق و عاشقی نمی‌فهمه.اون شخص ب زودی ب جایی میرسه ک مجبوره واسع موادش هرکاری کنه .بعدشم میشه یه ...

لابد انتظار دارند این مرد برایشان بشود همسر اینده

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤
2706