2733
2739
عنوان

رفتارای مادرم در مقابل داماد و خواهرم و من

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 66 پست
بخدا من دامادمونو اندازه یه داداش دوست دارم خواهرم قلب منه ولی این.وضعیت رو.مخمه که چقد سختی میده ب ...

شاید تصور کرده پرنسسه😂 رک بهش،بگو پاشو خودتو جمع کن قرار نیست هر کی شوهر میکنه از دیگران بی گاری بکشه 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شاید تصور کرده پرنسسه😂 رک بهش،بگو پاشو خودتو جمع کن قرار نیست هر کی شوهر میکنه از دیگران بی گاری بک ...

گاهی اوقات خوشحالم ک خواهر ندارم چون به شدت ادم حرص بخوری هستم و اصلا تحمل و صبر و این رفتارارو ندارم که من بشورم بسابم اون با نامزدش حال کنه 😑😂😑😑

برو بابا خدا شفات بده،مشکل روانی داری که به همه میپری🤔🤔

توشعور وشخصیت نداری چی حالا مثلا دوتا تایپ کردی چرت پرت نوشتی فکر میکنی خیلی قلدری جراتش رو داری رو در رو چرت پرت بگوببین چه بلایی سرت میارم درضمن چقد عده داری که با تایپ پرخاشگری میکنی

موقعی که بخت را قسمت نمودند بر بشررانده گشتم از درش با تیپا و توپ و تشرمرغ بخت از بام من تا بی نهایت پر کشیدبر در بختم زمانه با ملات آستر کشید.                                 میشه برای اینکه دعواهام باشوهرم کمتر بشه یه صلوات بفرستین التماس دعا
بالای سه چهار روز و شب در هفته

اووو چه زیاد میاد 

خب حق داری والا 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
چه پرو،زشته پیش شما دوتا،والا قدیما عروسا میرفتن خونه مادرشوهرشون،الان بر عکس شده همه چی🤣

همومن مگ دختر نمیره خونه نامزدش؟

زشت نیس پسر میاد خونه دختر شبم میرن ت اتاق؟حالا روزا بابا خونه نیس جلو مامان و خواهر اوکیه ول شبا واقعا زشته😑😂

2738
از مسخره نوشتم،از اسمت معلومه که خانم جنگجویی هستی🤣🤣

اره باور کردم 🤣🤣🤣

موقعی که بخت را قسمت نمودند بر بشررانده گشتم از درش با تیپا و توپ و تشرمرغ بخت از بام من تا بی نهایت پر کشیدبر در بختم زمانه با ملات آستر کشید.                                 میشه برای اینکه دعواهام باشوهرم کمتر بشه یه صلوات بفرستین التماس دعا
همومن مگ دختر نمیره خونه نامزدش؟ زشت نیس پسر میاد خونه دختر شبم میرن ت اتاق؟حالا روزا بابا خونه نیس ...

منکه ازدواج کردم خونه خودمم 

بازم روم نمیشه خونه بابام با شوهرم برم تو اتاق😅😅😅😅

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
منکه ازدواج کردم خونه خودمم  بازم روم نمیشه خونه بابام با شوهرم برم تو اتاق😅😅😅😅

والا منم مامانم همینه اتفاقا همینو میخواستم بگه الان ک مامان بابای من که زن و شوهرن تا حالا ندیدم ی یک باررر جلوی باباش برن تو اتاق😑😂

2706