2733
2734
عنوان

اگه شما تو شرایط من باشید زیر پای جاری و بچه هاش می‌خوابید

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 38 پست
چی بگم اینجا نیستید تا بدونید  اگه حرفی هم بزنم لنگ بی آبرو و حسادت بهم میچسوبنن  بقران ...

گلم هیچی نگو فقط یواش به شوهرت بگو ، پسرم دم چادر سردشه و میترسم تو این شرایط مریض بشه، ماشینو جور کن تا پسرمونو ببریم تو ماشین بخوابه ، اگه گفت نه و فلان بگو آخه اون بیچاره ها هم جا ندارن و بزور جا میشیم ، اول از همه پسرم گناه داره دوم اینکه یه مقداری جای اونا بازتر میشه 

اصلا حرفی راجع این چیزایی که تو تاپیک گفتی به شوهرت چیزی نگو 

همه چی درست میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اون سال که تهران زلزله اومد ... تو سرما تو چادر ،کنار خیابون خوابیدیم 🤐😑😔 

خیلی شرایط بدی بود ، نصیب هیچکس نشه 

آرزو میکنم خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️
2728

غیرت رو برادرشوهرت نداره که چسبیده به بخاری خوابیده زن و بچه رو دم در چادر 

تو ماشین رو مثل همون مدلی که گفتن درست کنید بعد از شیشه رو با روسری چیزی بپوشون و بخوابین پیدا هم نیستین

اونم اگه بود راه حل میخواستی از این در ها وارد میشه کلا مثل اون راه حل دادی

ای جانم ، خدا خواهرتو حفظ کنه 

من در کلام اینم ولی متاسفانه در عمل صفرم و زود جوگیر میشم 😅😅

همه چی درست میشه
2740
ای جانم ، خدا خواهرتو حفظ کنه  من در کلام اینم ولی متاسفانه در عمل صفرم و زود جوگیر میشم 😅😅

سلامت باشی عزیز نه اون تو عمل هم همینه از همه ما کوچیک تره. اما خوب مشاور خوبیه و تکیه گاه همه البته شغلش هم بی تاثیر نبوده مدیر موسسه ست کلا تو این فازهاسن حل مساله و...😄