2733
2739
عنوان

برم منت کشی😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 81 پست

حالامنوطرفم هرباربحث میشه من هی میخام دلش بدس بیارم😔اون عین اسب انگار میگه مقصری تو

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شگرد خوبیع داره بارونم میاد اینجا☁☁

من از شوهرم حدا شدم، با اینکه خودم خواستمو دلیلشم خیانت بود اما گاهی وقتا دلم براش تنگ میشه، شبا که از خواب بیدار میشم دلم میخواد کنارم باشه تا برم تو بغلش،نرار بینتون فاصله بیوفته برو باهاش آشتی کن

دوستان وعزیزان نی نی سایتی این کاربری چهارممه لطفا نترکونیدم😐😐درضمن کاربری قدیمی هستم😁😁😁
اره  شوهرمم همینو میگه😣

چون واقعا هستی. خیلی اعتماد نفست بالاس. خیلی تو هوایی یخورده بیا پایین باهم راه بریم یهورده رو خودت کار کن یخورده غرورت رو کم کن. شوهرته نباید واسه شوهرت که غرور داشته باشی 

شکست هرگز نیست همیشه درسی وجود دارد
نه نمیکنه اگرم کرد روتو کن اونور و مثلا گریه ت گرفته تا شرمنده بشه از کارش

بدش میاد از گریه کردن😐عصبی میشه بدتر

جلوشم تا تونستم گریه نکردم  دوسندارم ضعیف شدنمو ببینه

2740
توقع نداشت  گفت پس خودت برو دنبالش منم گفتم تو برو فعلا سکوت کردیم

مگه راجب چی بودبحثتون

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2706