2733
2739

منم مثل توم.صدبار دیگم میتونم ببینم.کلا تو فیلم و سریال دیدن سخت گیرم ولی خاتون واقعا یه تحول بود

تصویر پروفایلم عکس کراشمه🥲🤙 بنده کاربر قدیمی میباشم🗞 سلطان تعلیق سایت🤞خیلی ممنون میشم ازم خرید کنید🙂برای خرید انواع لوازم ارایشی،اسپری،ماسک صورت و مو و دور چشم،تونر و سرم،کرم،رژلب،خط چشم،ریمل و...با بهترین قیمت و بهترین کیفیت به خصوصی مراجعه کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کیا با دیدن این سریال اشک ریختن؟؟

تصویر پروفایلم عکس کراشمه🥲🤙 بنده کاربر قدیمی میباشم🗞 سلطان تعلیق سایت🤞خیلی ممنون میشم ازم خرید کنید🙂برای خرید انواع لوازم ارایشی،اسپری،ماسک صورت و مو و دور چشم،تونر و سرم،کرم،رژلب،خط چشم،ریمل و...با بهترین قیمت و بهترین کیفیت به خصوصی مراجعه کنید.

و منی که عاشق ساختمان پزشکان و سه در چهارم😁😁😁😁😁اینارو هزاربارم ببینم انگار بار اوله...

ولی این فیلمای سینمای خانگی رو یکبار بیشتر نمیبینم اونم اگه ببینم فقط تیکه های موردعلاقه امو...

اره خاتون قشنگ بود...مخصوصا شیرزاد

درآسانی ها خدا را یادکنید♡تادر سختی ها صدایتان برایش آشناباشد😇  خدایاهم دراین دنیا هم دراون دنیا خوشبخت وعاقبت بخیرمون کُن💫🕊                                              ♡ اگه امضاموخوندی از خدا برات خوشبختی وعاقبت بخیری،جیب پرازپول،سلامتی و دلی خوش آرزومندم♡
2740
بین این سریالای نمایش خانگی عاشقانه رو بیشتردوس داشتم

منوچهر هادی واقعا فقط در معنای لغوی کارگردانه

مننننن🤚🏻

تو سریالای خانگی حرف اولو میزنه حرف نداره 

من قسمتی ندیدم وقتی تموم شد کلشو یه حا دیدم 

یادمه تا ۴ صبح شوهرمو که همیشه نهایت تا ۱ بتونه بیدار بمونه بیدار نگه میداشتم که یه قسمت بیشتر ببینم 

خیلی قشنگههههه

تو دوست خوب منیییی

گلبمی🥲🥺

این منطقیه😂😂ولی من اینجوری ساختم که فخار میمیره و شیرزاد برمیگرده میبینه بچه داره و با خاتون زندگی ...

سیبری متاسفانه راه برگشت نداره 🥶😬☹️

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔