2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سوال خوبی پرسیدی کیک و شیرینی بلدم بپزم ولی خیلی دوست دارم زندگیمو تغییر بدم دوباره درس بخونم نمیدونم تو این سنم میشه دوباره درس خوند کنکور داد رتبه خوب کسب کرد

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💚🌱

:) رشته تحصیلی و شغلیم ک تربیت بدنی و ورزشه 

به جز اون

کامپیوتر ادیت فیلم و فوتوشاپ و ..

ارایشگری

آشپزی و شیرینی پزی

گل آرایی و میوه ارایی

کار با نمد و عروسکای نمدی

گلسرسازی

جواهر دوزی

و ...

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2738

خیلی چیزا😊

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"

من معلمم ،درکنارش یک سال هست ک نتورک هم کارمیکنم راضی ام .. ارایشگری هم بلدم ، خیاطی مقدماتی هم بلدم ولی درکل نتورک کاری هس ک تو هرشرایطی مانع نداره براش چون نت داخلی همیشه هست 

اموزش دروس دبیرستان اموزش فوتوشاپ و icdl البته میشه رفت سر کار که باکامپیوتر...ربط داشته باشه

و شنونده خوبی هستم 😂حرفای بقیه رو گوش میدم و درد و دل میکنم 

از لحاظ روحی نیاز دارم به دور و وریام با ذوق بگم"دیدی شد؟"🥹🥹
عالیه

😘

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2706