2737
2739

من دخترم نیمه دومیه امسال گذاشتمش مهدکودک سالی دیگه هم باید بره مهد سال بعدش پیش حالا مربیش میگه هوشش خوبه ببرش سنجش سالی دیگه بفرستش پیش دبستانی حالا من شک دارم میترسم پشیمون شم دخترمم واقعا علاقه به درس خوندن داره به نظرتون چیکار کنم

خدایا همه مستاجرا صاحب خونه شن بی بچه ها بچه دار بی پولا پولدار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بذار سر وقت خودش بره مدرسه ديگه گذشت دوره جهشي و اينا البته يكي از اشناهاي ما بچش فرستاد جهشي دبست ...

چه اشکال داره اگه آدم بدونه بچه باهوشه

نه یکسال دیرتر دکتر مهندس میشه فرقی نداره اما من اصلا نشنیدم که سنجش انجام بدن و بچه را بفرستن کلاس اول اتفاقا یک نفر میگفت بچه من خوندن نوشتن هم بلد بود اما میگفتن کلاس اول سر وقتش باید بگذرونه بعدش تا۵را همش را جهشی خوند 

دخترت متولد چه ماه و سالی هست 

2740
نه یکسال دیرتر دکتر مهندس میشه فرقی نداره اما من اصلا نشنیدم که سنجش انجام بدن و بچه را بفرستن کلاس ...

دی۹۷

مثلا ميخاد زودتر بره ك چيكار كنه

اشكالش رو اگه متوجه نيستي حرفي نيست

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
دی۹۷

خوب دختر شما سال دیگه میره پیش۱بعد سال بعد میره پیش۲سال ۴۰۴میره اول اما من نشنیدم که بتونن با ازمون سنجش برن کلاس اول هر موقعی خاستن فکر کنم مربی مهد اطلاع اشتباه بهتون داده میتونی از اموزش پرورش بپرسی 

گفت چون همه چیزا رو خوب بلده مشکلی نداره با آموزش پرورش صحبت کن چند مشاوره و سنجش میفرستن بفرستش

منم دخترم اخرهای مهر بدنیاامد به اصرار خودم زودتر بدنیااوردم که یکسال عقب نیفته بعد الان میگم فرقی نکرد دومی اسفند بود میخاستم صبر کنم برا۱فروردین که عقب نیفته دکترم گفت من خودم اسفندیم بعد بخاطر همین میگم که اگه بچه بخاد به جایی برسه میرسه 

پسر خالم دوسال راجهشی خوند الانم دکترا گرفته اما کاری پیدانمیکنه ازمون استخدامی قبول نشده سنشم شده۳۰سال 

منم دخترم اخرهای مهر بدنیاامد به اصرار خودم زودتر بدنیااوردم که یکسال عقب نیفته بعد الان میگم فرقی ن ...

جهشی خوند خودش راضی بود؟

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.