2737
2734
عزیزم من از مهد کودک با یکی دوست بودم ۲۰سال بود میشناختمش با هم مسافرت رفتیم خونه هم رفت و امد میکز ...

بخوایم اینجوری نگاه کنیم و با کسی رابطه نگیریم ک نمیشه 

ممکنه خواهر آدم ب آدم نارو بزنه ولی ی دوستی ک تو خیابون پیدا کردی از خواهر بیشتر برات معرفت ب خرج بده 

این ک نشد دلیل آخه 

ولی درکل توی تماااام روابط چ با دوست ج فامیل و آشنا آدم باید حد و مرز نگه داره و حریم خودشو حفظ کنه تا آسیب نبینه

برای سلامتی تو دلیم ی لبخند بزنین لطفا😊😍😘سلامت اومد بغلم شکر خدا🥰
منم مثل شمام خودم و شوهرم اصلا با دوست و رفیق نه بیرون میریم نه رفت و امد میکنیم فقط خانواده و فامیل ...

من اصلا شرایط ندارم

رفتو امد اعصاب میخاد ادما یجور دیگ شدن

واقعا تحملشون سخته

دیگ نمیدونن رفتو امد فقط برای اینکه چن ساعت بری جایی حرفای خوب بزنی شاد بشی. والا ک رفتوامد میکنی حرف درمیاد

دردسر میشه اصلا حوصله ندارم

تنهایی بهتره

میشه برای سلامتی نی نی تو شکمم صلوات بفرستین🤰💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اینکه خانواده شوهرم بچمو دوس دارن ولی بعد یک ساعت خودشون میارن بالا .چون میکنن خودشونو برای من .خ ...

بچه منم سه سالشه مدام گریه میکنه ولی از تنهایی نیست سن لجبازیشه اگه کوچکترین چیزی مطالق میلش نباشه ساعتها گریه میکنه منم تنهاش میذارم هروقت گریش تموم شد میاد بسکه لجباره با بچه خواهرمم نمیسازه اونم بیاد خونمون صدبرابر دردسرام بیشتر میشه چون باهم دعوا میکنن راضی نیستم باهم یکساعت بمونن تو خونه🙄🤐

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2728

استارتر چقدر ساده ایی.من شوهرم مدام دنبال دوست خوب میگشت همش بهش نارو میزدن یه بار اعصابم خرد شد گفتم گور بابای دوست این همه دنبال دوست بودی کدومشون حتی یه صدم خوبی منو داشت کلا متوجه شد از دوست جز کندن چیزی به ادم نمیرسه. بچه ها عاشق کارتون و بازین براش کارتن بخر و تنقلات و چند مدل بازی خودت پایش باش .

2740
منم تنهام و تنهایی اذیتم میکنه. دلم میخواد دوستی داشته باشم که همصحبتم باشه و رفت و آمد کنیم. نهایتا ...

فاصله بچه هات چند ساله عزیزم؟با اومدن بچه دوم بچهاولت آرومتر شد؟

فاصله بچه هات چند ساله عزیزم؟با اومدن بچه دوم بچهاولت آرومتر شد؟

۴ سال. فعلا که دومی کوچیکه و شرایط واقعا واقعا با ابن تنهایی سخته برام. ولی از تصمیمم راضیم. بکم بزرگتر شه دیگه همدیگرو دارن. آخه بچه بزرگم تا قبل اینکه من تصمیم برا دومی بگیرم همش تو پارک یا هرجا میفتاد دنبال بقیه بچه ها باشون دوست شه بعد اونا مثلا خواهر برادر بودن یا بالاخره دو نفر بودن باش بازی نمیکردن خیلی ناراحت میشد گریه میکرد. 

من بجز فامیل دوسندارم باکسی رفتوامد کنم کلا بیزارم رفتوامدی ام نیستم از رفیق بازی ام خوشم‌نمیاد ...

بله برای منم تجربه شد ک دیگ به هیچ کس به عنوان دوست نگاه نکنم و اگ از تنهایی مردم با کسی دوستی نکنم ، اره بنظر منم بهترین دوست همون خانواده و فک و فامیل حداقل  زات  و شرایطشون  رو میدونم و راحت میتونیم تصمیم بگیریم رفت و آمد کنیم یا ن 

همه حرفات درست بود.. ولی من مردایی رو دیدم که خانوم ۲۸ ساله جونشون رو ول کردن و رفتن یه زن ۴۰ ساله ...

نه بخدا شوهر من اینطور نیست ، ببین اون خانم خیلی نخ داد ولی شوهر من محل سگم بهش نداد، اون مردی ک زن کم سن و سال خودشو ول میکنه یکی پیر تر از زن خودش میگیره خیلی خر و احمق تشریف داره ، من اگ جای اون زن باشم برای رو کم کردن شوهرم ک شده با مردی ازدواج میکنم ک از شوهرم کوچیک تر باشه، میگم ببین تو رفتی با بزرگتر از من، من رفتم با کوچیکتر از تو هر کس خدا اندازه لیاقتش بهش میده    

2706