2737
2739

میبینم ماشین داره میاد دستو پامو گم میکنم حس میکنم الان میخورن ب من ولی تو خلوت کاملا اوکی هستم با مربیمم ک میرفتم اوکی بودم 

:) جاهای شلوغ رانندگی کن 

طبیعیه کاملا اوکی میشی با تمرین😘

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم اون تاپیک تعطیل شد اینجا نوشتم 

میدونی راهش چیه 

راهش این صبح تا شب با بچت بری چتر شی خونه مادر شوهرت و خراب کاریت بیشتر از کمک کردنت باشه و تا دختراش میان بدو بدو بری خونش گوش وایستی ک ذلیل شن 

اگه خودش با لگد از اون ساختمون پرتت نکرد بیرون بهت قول میدم تنها راهش ذلیل کردن مادر شوهرته خونه زندگی براش نذار

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
عزیزم اون تاپیک تعطیل شد اینجا نوشتم  میدونی راهش چیه  راهش این صبح تا شب با بچت ب ...

نمیزاره علنا داد و بیداد میکنه سر بچه هام منم اعصابم نمیکشه میام پایین فعلا باهاش دعوا مفصل کردم قهره باهام منم باهاش حرف نمیزنم...کاش واقعا سلیطه بودم اینکارارو میتونستم بکنم

نمیزاره علنا داد و بیداد میکنه سر بچه هام منم اعصابم نمیکشه میام پایین فعلا باهاش دعوا مفصل کردم قهر ...

اخ دختر بخدا بچه هات بنداز جلو گریه نکن راااحت لذت ببر بذار داد بزنه بقران دو ماه پر رو باش ببین اگه بیرونتون نکرد 

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚