2733
2739
عنوان

یه لیست کامل از علائم قبل بارداری برای تازه واردااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 196574 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
علائم بامزه دختر یا پسر بودن جنین .... شکم هندوانه یا توپ بسکتبال؟ توی آینه به شکم تان نگاه کنید. شبیه توپ بسکتبال گرد شده است احتمالا جنین تان پسر است و اگر شبیه هندوانه به نظر می رسد، احتمالا صاحب دختر شده اید. لگد به دنده یا مثانه؟ کمی به حرکات جنین تان در طی روز دقت کنید و ببینید که کدامیک از قست های بدن تان بیشتر در معرض ضربه های جنین قرار دارد. اگر بیشتر ضربه ها را به سمت سینه یا دنده های تان احساس می کنید جنین شما دختر است اما اگر بیشتر احساس می کنید که به مثانه تان لگد می زند و کلا حرکاتش را در پایین شکم احساس می کنید احتمال دارد که جنین تان پسر باشد. ویار چی دارید؟ اگر عاشق طعم شیرین و همه خوراکی هایی شده اید که به نوعی شیرین هستند جنین تان دختر است ولی اگر بیشتر به غذاهای شور و ترش علاقه پیدا کردید و طاقت شیرینی را اصلا ندارید و از بوی شیرین حالت تهوع می گیرید باید انتظار یک پسر را بکشید. داشتن هوس غذاهای پر ادویه و تند نیز حکایت از پسر بودن جنین می کند. سینه های تان چقدر بزرگ شده است؟ مادرهایی که قرار است صاحب دختر شوند معمولا احساس می کنند که سینه شان یکی دو سایز نسبت به قبل بزرگتر شده است اما اگر سینه های شما از نظر اندازه و سایز هیچ تفاوتی با زمان قبل از بارداری تان ندارد یعنی که قرار است پسردار شوید. وضعیت پوست و مو و ناخن تان چطور است؟ اگر زیباتر از قبل شدید، اگر موها و ناخن های تان سریع تر از قبل رشد می کنند و اگر موهای تان برق خاصی می زند جنین تان پسر است در غیر این صورت اگر پوست تان نرم تر شده اما موهایتان حالت اصلی اش را از دست داده است و کدر شده باید انتظار یک دختر را بکشید. آزمون حلقه ازدواج حلقه ازدواج تان را از انگشت تان در آورده و آن را توی یک زنجیر کرده و بالای شکم تان نگه دارید. اگر حلقه به این طرف و آن طرف برود نشانه این است که جنین شما دختر است اما اگر حرکتش دایره ای باشد یعنی پسر دار شده اید. محاسبه جنسیت از روی سنمادر سن خودتان را در زمانی که اقدام به بارداری کردید با عدد ماهی که در آن اقدام کردید جمع بزنید. اگر نتیجه زوج باشد جنین پسر و اگر فرد باشد جنین شما دختر است. بالشت تان را به چه سمتی می گذارید؟ اگر موقع خوابیدن بالشت تان به سمت شمال است جنین پسر و اگر به سمت جنوب قرار می گیرد جنین دختر است. به کدام پهلو می خوابید؟ مادرهایی که به پهلوی راست می خوابند معمولا دختردار شده و مادرهایی که به پهلوی چپ شان می خوابند احتمالا جنین پسری را در رحم شان دارند. اولین کلمه فرزند قبلی تان چه بوده است؟ اگر اولین کلمه ای که فرزند قبلی تان گفته «مادر» بوده در این بارداری دختردار می شوید و اگر «بابا» گفته باشد باید انتظار یک پسر را داشته باشید. از افسانه تا واقعیت بعضی از علائم بارداری هستند که به جنین پسر یا دختر ارتباط داده می شوند. آیا علم چنین فرضیه هایی را قبول دارد؟ در ادامه از برخی از این علائم رازگشایی کرده ایم. ۱. اگر شکم به سمت پایین باشد جنین پسر و اگر به سمت بالا باشد، جنین دختر است. علم چه می گوید: وضعیت شکم مادر بسته به سن بارداری و فرم بدنی مادر دارد و جنسیت جنین نمی تواند روی فرم شکم اثر بگذارد. ۲. جنین پسر سرعت رشد موی زائد پای مادر را بیشتر می کند. علم چه می گوید: جنین به خودی خود نمی تواند آنقدری هورمون بسازد و ترشح کند که بتواند روی سرعت رشد موی بدن مادر اثر خاصی داشته باشد. ۳. اگر رنگ ادرار مادر تیره باشد جنینش دختر و در غیر این صورت پسر است. علم چه می گوید: رنگ ادرار مادر بسته به میزان آبی دارد که در طی روز مصرف می کند و میزان رنگ دانه هایی که همراه مواد غذایی به بدنش وارد شده است. جنسیت جنین روی رنگ ادرار مادر اثری ندارد و این مسئله بسته به میزان هیدراتاسیون بدن خود مادر است. ۴. تعداد ضربان بالاتر قلب می تواند نشانه دختر بودن جنین باشد. علم چه می گوید: مطالعات متعددی در این زمینه انجام شده که نشان داده اند تعداد ضربان قلب جنین تحت تأثیر سن بارداری و میزان حرکات جنین است نه جنسیت او. ۵. مخلوط کردن ادرار با ماده شوینده و تغییر رنگ آن می تواند جنسیت جنین را تعیین کند. علم چه می گوید: این مسئله نه تنها صحت ندارد بلکه ممکن است شما و فرزند به دنیا نیامده شما را مسموم هم بکند. ۶. ویار شیرین یعنی جنین دختر و ویار شور یعنی جنین پسر. علم چه می گوید: مادر باردار ممکن است در طی بارداری هوس هر نوع غذا یا ماده غذایی خاصی را بکند و طعم آن هیچ ربطی به جنسیت جنینی که در شکمش حمل می کند، ندارد.
سلام خانومی.منم دوره هام30روزه هست و الان روز26هستم.همش علایم پری رو دارم.ولی هنوز پری نشدم.زیر دلمم چندروزیه تیر میکشه.معدمم بهم ریخته.حالت تهوع دارم و معدم خیلی سفت شده و ترش میکنم.خدا کنه نی نی باشه..
2738
سانی جون من چون سری پیش با امپول پریود شدم نمیدونم کی میشم ولی معمولا 30 روزه بوده که با حساب 30 روز الان دوروز عقب انداختم وولی صبر میکنم تا پنج شنبه بعد دوباره بی بی میدارم ایشالله که مامان شده باشم
خدایا شکرت انشالله ابان 95 منو و عشقم ثمره عشقمون رو بغل میکنیم . آمین خدایا حکمتت رو شکر
بچه کلا برای فهمیدن بارداری به چشمامیشه تکیه کرد کلا حالت چشمای ادم بهم می ریزه سفیدیش تغییر رنگ میده و نگاهت مظلوم میشه همون دو دو زدن ... یا مثل کسایی که از بی خوابی دارن جون می دن من الان دقیقا همین شکلیم
واقعا سانی جون به چشما میشه اعتماد کرد من هفته پیش اونقدر چشمام مظلوم شده بودند و سفیدی چشمم زرد شده بود که همسرم هی بهم میگفت نمیدونم چرا حس میکنم دارم بابا میشم ولی این چند روز کمی چشمام بیحال هست ولی فعلا که بی بی چک منفی هست
خدایا شکرت انشالله ابان 95 منو و عشقم ثمره عشقمون رو بغل میکنیم . آمین خدایا حکمتت رو شکر
سلام دوستان من تازه وارد این جمع شدم حدود 4 سال هست ازدواج کردم و قصد دارم اقدام به بارداری کنم. اما حدود 2 ماهی هست مشکل قاعدگی پیدا کردم. عفونت داشتم یک دوره نزد دکتر رفتم اما رفع نشد باید دوباره برم و بهترین دکتر زنان در نجف آباد کی هست؟یا اصفهان؟
2706