2733
2739
عنوان

تو رو خدا کمکم کنین دوستان

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 30 پست
اگه گودی کمرت زیاده چرا ب فکر خودت نیستی اخه چرا فشار ب خودت میاری حالا واجب نیس همه رو با هم انجام بدی یواش یواش فوقش تا بعد عیدم طول بکشه گودی کمر و کار سنگین خیلی خطرناکه
"سوسک"بهانه بود ......دلم "بغل"میخواست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیرم اسمشو یادم نیست شرمنده ولی اکر بری داروخانه بگی برا عضله میخوام بهت میدن ابی رنگم هست
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!
2731
از بس خودم زجر کشیدم دوست ندارم دیگه کسی کمر درد داشته باشه،،، به حق حضرت زهرا. خوب بشی،،،،، تو فکر خونه تکونی هم نباش،،، الان من نکردم،چی شده مگه ،،،،، فوقش به شوهرت بگو دکراسیون رو تغییر بده کافیه
⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
2738
حالا کاش از یه مسکنم برا تسکین دردت استفاده میکردی تا بتونی بخوابی
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!
یه کرم هست بو ویکس میده،،، من از وسایل ارایشیا میگیرم، یا عطاری،،،، اسمش موف هست ،،، یکی دیگه هم مثل ژله مسکنه،،، نعناع فلفلی بهش میگم ( این دوتا اسانس داخلشه) نمیدونم تو شهرتون باشه یانه مسکنه خوبیه
⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
2706