2733
2734
عنوان

همسرم همه چیو به خانوادش میگه کمکم کنید راهنمایی میخوااااام

| مشاهده متن کامل بحث + 17150 بازدید | 77 پست
سوگل جان تازه خودش میگه خانوما خیلی تو حاشیه اند !!! اخه برای خودش مهم نیست گزارش میده بقیه چه حرفایی میزنن خانوما خسته شدم واقعا حالم از این اخلاق بهم میخوره
بهش گفتم اظهار نظر میکنن باعث میشه دخالت کنن من دوست ندارم احترام بینمون از بین بره ! بازم کار خودشو میکنه فکر کنید وقتی حمام بودم که زنگ زده بود بعد از اینکه قطع کرد بهم گفت نرگس مامانم میگه دوش اب گرم خوب نیست برای بچه (باردارم ) فکر کنید دیگه تا چه حد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

جالب اینجاست برای تعطیلات من از هیچ کدوم از خانواده شوهرم خبر نداشتم کجا رفتن یعنی بهم نگفت ! نه مامانش اینا نه خواهراش ! منو شوهرم یه روز قبل از بارداریم رفتیم بندرانزلی و رشت به سرعت نور بگم تا خواهرشوهر خواهرم هم فهمیدن از طرف خانواده شوهرم با خبر شدن وقتی باردار شدم کل فامیلشون خبر دار شدن خواهر دومادمون با خواهر شوهرم صمیمیه اومده به خواهرم که عروسشون میشه گفته حالا خواهرت باردار میشه باید اخرین نفر بفهمیم من اون موقع چند هفته ام بود عالم و آدم فهمیدن !!! تازه ناراحت شدن دیر فهمیدن یعنی از شب لقاح باید خبررسانی میکردم !!!! استغفرالله
میدونید باید چند بار به خودشون به شخصه ثابت بشه که گفتن هر چیزی به خانوادشون خوب نیست ..شاید اونوقت کمتر هر چیزی رو بگن مثلا توی همین تعریف کردنا خود آقایون ضایع بشن و یا بهشون برسونید که پشتش یه حرفایی زده شده که اگه مردم نمیدونستن اینو پشت سرش نمیگفتن ..اینجوری به رگ غیرتشون بر می خوره نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم
تنها راه بی خیالیه . بذار تعریف کنه . اگه اهمیت بدی فقط خودت اذیت میشی . همسرت خیلییییییی سخت و بعد از چندسال احتمالن متوجه میشه
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
نیکی جان همین خانواده شوهر من ، شوهرمو به خاطر اینکارش مسخره میکنند و میگن شوهرت به خاطر اینکه همه حرفاشو میاد میگه جلو نمیفته تو زندگی ولی بازم کارشو ادامه میده. آدم احمق هیچ وقت متوجه اشتباهش نمیشه. مگر اینکه ساختار مغزش و نرونهای مغزش دوباره بازسازی بشن.
دلم رو فقط با یاد خدا آروم میکنم.
من نمیدونم چه طور جاری بیسواد و بی فرهنگم تونستند همین شوهرا رو درستشون کنن ولی نتونستم که نتونستم. آخه پس سواد به چه دردی میخوره. من الان تو زندگی خودم موندم. ولی اونا خیلی راحت زندگی میکنند.
قشنگ اخبار اونطرف برای من فیلتره. حالا جالبه من تو یه اداره دولتی هستم که اخبار خونواده اونو از طریق همکارام و کارمندای سایر ادارت به دستم میرسه. البته من کلا اهل کنکاش نیستم ولی اخبار ردو بدل میشه دیگه. ولی از طرف شوهرم یک واو هم نمیرسه.
آخه میدونی سوگل جان منم اویل ازدواجم تقریبا همچین مشکلی رو داشتم . تااینکه شوهرم بلاخره فهمید وقتی میره از کار و بارش برای خانوادش میگه براش بهتر که نمیشه بلکه بدتر هم میشه و دقیقا همینی که شما گفتی ..تو زندگی داره بدتر عقب میمونه البته منم بهش هی میگفتم . میگفتم اگه فلان چیزو خانوادت نمیدونستن مثلا این اتفاق نمیاد .. الان دیگه خدا رو شکر ..هیچی نمیگه .. گفتم شاید این راه به درد شما هم بخوره آخه خیلی بده میدونم
آخه واقعا وقتی من بهش میگم نگو وجدانا " شما قاضی بشید بهم میگه تو میخوای منو از خانوادم دور کنی !!!! من دیگه چی بهش بگم بخدااااا تازه منم بده میشم و اونا کار خودشونو میکنن عجب مامانای گندی دارن یعنی یه داماد داریم به مامانش میگه همه چیو وقتی میاد خونمون یه کم اخبار دستش میاد میره بیرون تو کوچه با مامانش تلفنی حرف میزنه مثلا به خیال خودش هیشکی از ما نفهمه ! اینا ماماناشون اخلاقشونو گند کردن
2706