2733
2734
سلام روزتون بخیر دوستان عزیز یه مقدار از وسایلامو میفروشم نمی تونم عکس بزارم نمیشه اینجا برام پیغام بزارید بفرستم براتون
عین لباس و کفش و پلوپز و تستر مینی و فنجون های چک طرح خورشیدی و مرغ خوری و اینجور چیزا
شماره ام 09338484921 میزارم اگه کسی چیزی خواست اگه تونستم هم اینجا عکس میزارم سعی مو میکنم
خواستن توانستن است پس تلاش کن تا به هدفت برسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سلام خانمای محترم ، وقتتون بخیر ، اگر یه زمانی نیاز به قالیشویی در غرب تهران داشتین میتونین از خدمات این مجموعه استفاده کنین ، مجوز اتحادیه دارند و اینکه ۱۵ ساله که کارشون همیشه ، توی مناطقی مثل قالیشویی جیحون ، قالیشویی ستارخان ، قالیشویی مرزداران ، قالیشویی گیشا ، قالیشویی شهران ، قالیشویی پونک ، قالیشویی باغ فیض ، کلا غرب تهران فعالیت می کنند ، من لینک های مجزاشون رو خدمتتون میزارم اگر نیازی بود یا توی این محله ها تشریف داشتین میتونین از خدماتشون توی غرب تهران استفاده کنین . ببخشین وقتتون رو گرفتم .