2733
2734

۷۰ سالشه ، ۶ تا پسر و ۱ دختر داره 

۵ تا جاری هستیم من آخریم البته شوهرم از اون دوتا بزرگ تره ولی اونا زودتر ازدواج کردن 

،،،

چهارساله عروس این خانواده ام ، و تازه متوجه شدم باردارم ، قبل اینکه بدونم باردارم مادرشوهرم می‌بردم دکتر برای دیابتش بعد الان ک فهمیدم شرایطم خب تغییر کرده نمیتونم پاشم برم باهاش همه جا و کاراش بکنم بعد اون یکی عروسا یکیش کارمند یکیش بچه کوچیک داره یکیش قهره یکیشم کلا رو نمیده بهش ک بخاد کاراشو به اون بگه میمونه من بدبخت فلک زده ک همیشه کمکش کردم دلم میسوزه براش اما واقعا آدم نمک نشناسیه خدا شاهده یروز از ۸ صبح تا ۳ بعد از ظهر بخاطر دکترش سرپا موندیم تو بیمارستان بعد آخرش یجوری رفتار کرد ک وقتی اومدم خونه آنقدر حرص خوردم و گریه کردم ک ۵ روز زودتر پریود شدم از شدت استرس و ناراحتی

حالا امروز دوبار زنگ زد جواب ندادم آخه بی‌حال بودم و واقعا قرص فولیک اسید ک میخورم دست خودم نیست همش حالت تهوع و بدن درد و کسلم، بعد جواب ندادم به شوهرم زنگ زده شوهرم میگه حال نداره همش میخابه بجای اینکه حال منو بپرسه میگه پس دکتر من چیشد بگو من چیکار کتم بیاد منو ببره داروهام تموم شده ، خدا شاهده آنقدر اعصابم خورد شد برداشتم زنگ زدم بهش هرچی تو دلم مونده بود بهش گفتم ، گفتم چرا اینقدر سنگ دلی نمیگی این حامله است آنقدر عذابش ندم نمیگی غریبه تو این شهر کسیو نداره ازش مراقبت کنه بذار اذیتش نکنم زنگ زدی جای تشکرت حالا طلبکارم هستی مگه فقط من عروستم برو به اون یکی ها بگو ، گفتم آنقدر بدی ک عروسات همه ازت فراری اند ، شوهرمم چیزی نگفت گفت منو قاطی دعواتون نکنید خودتون حلش کنید ، گفتم مادرت خیلی  فرصت طلب همش میخاد منو بکشونه خونش ک کاراشو کنم مگه نمیبینید شرایط منو ، گفت خودتو ناراحت نکن برای بچه خوب نیست و تمام 

خداروشکر ک این مرد به مادرش نکشیده ، شاید الان یه عده بیایید فحشم بدید ولی بخدا این آدم دو قطبیه تو تاپیک قبلم نوشتم ک چجوری دخترشو اذیت میکنه ، خدایی منم آدمم تو این شهر غریبم کسی رو ندارم جز خدا چرا دلش اینقدر سنگه 

اینارو اینجا گفتم یکم آروم شم خیلی حرص خوردم امروز😔😔😥😥😞

دخترش چرا نمیاد ببره 

تو هم بارداری عزیزم تو این مریضی و کرونا و سرماخوردگیا نمتونی دائم تو بیمارستان و دکتر پلاس باشی ک 

مگه دو ساله هس تنها بره و بیاد 

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش اینکارو نمیکردی اون شرایطش اگه خوب باشه ازت توقع نمیکنه

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2731

منطورم بیشتر روحیه یعنی از نظر روحی قطعا کمبود داره

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

حق داری ولی داد و بیداد نمیخواست کم کم خودتو کنار میکشیدی مثل بقیه جاریا وظیفه بچه هاشه ببرنش دکتر 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
دخترش چرا نمیاد ببره  تو هم بارداری عزیزم تو این مریضی و کرونا و سرماخوردگیا نمتونی دائم تو بی ...

تو تاپیک قبلم دقیقا همین‌رو گفتم ، دخترش رو اصلا آدم حساب نمیکنه خیلی باهم درگیرند،  خودشو زده به اون را میگه بلد نیستم یادم میره واقعا نمیدونم دیگه

نه بابا بعضیها کلا پرتوقع هستن اگه شعورشون برسه فقط بفکر منافع خودشون نیستن حالا فردا اسی نیاز به کمک داشته باشه اون میاد طرف عمل میکنه نمیان بعد خودشون عمل میکنن توقع دارن از عروس بره ملاقاتشون بهشون زنگ بزنه جویای احوالشون بشه با هرکی باید مثل خودش رفتار کرد 

خدایا شکرت
2706