2737
2739
عنوان

راهکار طبیعی برای افزایش سایز باسن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7912 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نیم  رخ وایسا عکس بگیز

بشر موجودی منطقی نیست، موجودی است منطق تراش. به هر کار دست زد و به هر چه عادت کرد ، سعی میکند برای آن دلیلی بتراشد و عذر و بهانه ای بیاوردوقتی حرف می زنیم، بیشتر میخواهیم خودمان را قانع کنیم تا دیگران را ، کسی که قانع شده باشد ، کسی که به اندیشه های خود ایمان داشته باشد، اصلا حرف نمی زند.
2740

با*سن نزاشتی که رونه

توی خاطرات بجز تو/ برگ یاد همه پژمرد/ اخرین لحظه بودن/زیر بار غم تو مرد/ چقدر امشب تو سکوتم/ کوچه باز عطر تو داره/ بوی یاس و شب و خونه/ تورو یاد من میاره/ یاد تو لالایی میشه/ واژه ها مثل ستاره/ ولی تو نیستی و شعرم/ آسمونش ماه نداره/از عطر یاس کوچه ها/تاچشم کور از گریه ها/ با عطر یاد تو زنده ان/ تا باز برگردی به خونه🧡(:
ازون حرفا بودا

واقعا از اون حرفاس. 

من خیلیا رو دیدم همچین روابطی دارن. ولی اتفاقا اصلا هم باسن ندارن. 

نمیدونم چرا بعضی از  جنس مونثا حاضرن تا این حد خودشونو ذلیل کنند.  

مثلا ایشون میگه بسپار همسر جان. احتمالا منظورش رابطه از این قسمت. تموم پزشکان داخلی و خارجی بشدت اینکارو منع و رد کردن و از عوارضش گفتن. 

چند نفر به خصوص میشناسم که  سالهاس معتاد این کار شدن. هییییچ تغیری در فرم باسن ندیدیم اصلا بزرگ نشده هیچ تغییری جز عوارضش از جمله بواسیر بی اختیاری در دفع باد و مدفوع... 

به کجا داریم میریم واقعا 

عزت نفس زنان سرزمینم کجا رفته