2737
2739
عنوان

۱۰میلیون دارم😐🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 83 پست
خب خوب نباشه من که نمیخوام بشینم برای سودش خریدم که خیلی خوبه.

شما اجاره دادی؟ بعد میخای بفروشی؟

ایران من ای جان من ای باور و ایمان منآزاد شو از بند خویش زنجیر را باور نکن!!اکنون زمان زندگیست تاخیر را باور نکن…  حرف از هیاهو کم بزن،ازآشتی‌ها دم بزن…از دشمنی پرهیز کن شمشیر را باور نکنخود را ضعیف و کم ندان تنها در این عالم ندانتو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن…بر روی بوم زندگی هر چیز می‌خواهی بکشزیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن…تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی!!از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد آفرید آزاد آزاد آفرید…پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ایران من ای جان من ای باورو ایمان من گر رو به ظلمت میروی من میدهم این جانو تن ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است…غم را نمیفهمد کسی جز راوی عاشق پرست!❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره رهن کامل دادم.خودمم نمیشینم دو سال دیگه میفروشم یه کمم میذارم روش یه خونه توپ میخرم.

ایول❤

ایران من ای جان من ای باور و ایمان منآزاد شو از بند خویش زنجیر را باور نکن!!اکنون زمان زندگیست تاخیر را باور نکن…  حرف از هیاهو کم بزن،ازآشتی‌ها دم بزن…از دشمنی پرهیز کن شمشیر را باور نکنخود را ضعیف و کم ندان تنها در این عالم ندانتو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن…بر روی بوم زندگی هر چیز می‌خواهی بکشزیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن…تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی!!از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد آفرید آزاد آزاد آفرید…پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ایران من ای جان من ای باورو ایمان من گر رو به ظلمت میروی من میدهم این جانو تن ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است…غم را نمیفهمد کسی جز راوی عاشق پرست!❤❤
ایول❤

این فکرمو اگه اون موقع که مسکن مهر ۲۵ تومن بود داشتم الان بهترین خونه رو داشتم دو تا میتونستم بخرم اون دوران ولی میگفتم مسکن مهر بدرد نمیخوره الان همینی که من ۸۰۰ خریدم فروشنده قبلی سال ۹۸ ۱۲۰ خریده بود الان اینو فروخت رفت ۱۵۰۰ تومنی خرید همینجوری هی بهترش میکنه.اونم برای سرمایه گذاری میخره خودش خونه داره.

2728
این فکرمو اگه اون موقع که مسکن مهر ۲۵ تومن بود داشتم الان بهترین خونه رو داشتم دو تا میتونستم بخرم ا ...

بعد میشع راحت فروخت؟ 

من حالا ب پدرم میگم همین دور و بر خودمون خونه کوچیک کوچیک بگیره اجاره بده بعد بفروشه اما قبول نمیکنه پولمونم اونقدر نیست اما نمیدونم میگه نمیخام 

بعد میشع راحت فروخت؟  من حالا ب پدرم میگم همین دور و بر خودمون خونه کوچیک کوچیک بگیره اجاره بد ...

راحت از ابخوردن راحت تره خونه رو اگهی میکرد طرف یه ربع بعدش پاک میکرد هر چی زنگ میزدم جواب نمیداد

چی بگیرم 

طلا شکسته

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)
2740
رو چند خریدی رو چند فروختی؟

سال ۹۰خریدم یادم نیست،همشونو فروختم ۵۰میلیون شد

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲