2737
2734

عقدم...نمیدونم قبولم ندارهه هرچی میگم بابام خریده....درصورتی ک پول از شوهرمم حتی نگرفتم مانتو میخرم مثلا میره همه جا پر میگه پسرم خریده براش....همیشه هم میره همه جا رو پر میکنه پولای پسرمو این خرج میکنه😐😐درصورتی ک من اصلا خرج نمیکنم

خداوسط غمات یه گل میکاره🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس خرج کن حتما تا چشش دراد واسه تو نکنه واسه کی پس خرج کنه زنشیا

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
2731

خب پولاشو خرج کن که حداقل آش نخورده و دهن سوخته نشی

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2740

خب پس خرج کن حالا که اون فکرو میکنه فکرشو عملی کن که حداقل دلت نسوزه اش نخورده دهن سوخته

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

بگو باشه پسرت خریده اگر پسرت برام نخره پس کی بخره؟؟

پولای پسرش خرج کردی؟؟؟؟؟بگو میخواستی پول پسرت کسی خرج نکنه زنش نمیدادی

عزیزمممم با احترام حزفت بزن دو بار بگی شاید ناراحت بشه ولی دیگه تکرار نمیکنه

اها اینم بگو پدرم خریده فاکتور بدم بهتون ببینید پسرتون نمیتونه یه مانتو برای زنش بخره 😇😇😇 زبون نیم منی تکون بده نشینی حرص بخوری

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

ولش مثلا میخواد پز بده  

مامان من برا یلداییم بارونی و شلوار و بافت خریده بود برا شوهرمم بافت خریده بود.

ولی یه ماه جلوتر داده بود ک بپوشیم و..

ولی همین ک مادرشوهرم دید ن گفت مبارکه ن گف بهت میاد و .. ولی من همیشه ی چیز خوشگل پوشیدنی و تازه بودنی بهش میگم مبارکه

فهمیدم فکر کرده پسرش برام خریده زورش اومده .

تازه حسودم هسش