2752
2734
عنوان

خانم هایی که ٢ تا زایمان پشت سر هم داشتین لطفا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 10024 بازدید | 25 پست
انیتا من پسرم ٦ ماهه بود که جدی تصمیم گرفتیم دومی رو بیاریم
شوهرم مثل من عاشق بچه است
و کلا مخالف تک فرزندی بودیم
ولی تا وقتی شیر میدادم باردار نشدم
١٧ ماهگی پسرم رو از شیر و پوشک گرفتم
سه ماه بعدش باردار شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسرم بیست ماهش بود دوباره خواسته باردار شدم و این یکى دختر شد.شوهرم خیلى کمکم میکرد.تهوع هم تا حدود چهار ماه داشتم شدید.در کل سخت بود اما شیرینى خاص خودش رو داره.اولیم چهار کیلو و قدش 55 دومیم چهار کیلو و ششصد و قدش 54 .هر دو سزارین بودن.اگه کمک ندارى اذیت میشى
چراغى رو که ایزد برفروزد هر انکه پف کند ریشش بسوزد
2731
من دست تنهام تو یه کشور غریب شوهرم هم همش سر کاره یه دختر ٢٧ ماهه دارم و یکی دیگه دو ماهه
سر اولی ویارم از ماه ٤ شروع شد تا دم اتاق عمل سر کار میرفتم کالج هم میرفتم وزن بچم نزدیک سه کیلو بود
دو سالش شد دومی دنیا اومد تو خونه بودم درگیر اولی ویار داشتم نه به شدت اولی شاید چون قلقش دستم بود اذیت شدم چون همش دلم میخواست بخوابم و نمیتونستم به اولی برسم کسی رو هم نداشتم بچه رو بزارم پیشش دنیا اومد نزدیک ٤ کیلو وزنش بود با توجه به فشاری که روم بود یعنی رو وزن بچه اثر نذاشت قسمت خوب ماجرا دو هفته بعد زایمان بود که تمام وزنی که اضافه کردم رفت و خوشحالم کرد ولی بزرگه به کوچیکه حسودی میکنه و منم نمیتونم وقت بزارم برا هیچکدومشون بزرگه رو دو روز در هفته مهد میفرستم ولی حالت عصبی داره و فوق العاده حساس در اومده صداش رو تغییر میده مثل بچه ها شبا گریه میکنه تو خواب نق نقو شده میبینه کوچیکه پوشکه میگه منم تو شورتم میکنم بعد از سال نو میلادی از پوشک گرفتمش اما تو شورتش جیش میکنه
برا من سخت شد بخاطر اینکه کسی پیشم نیست اگه مامانم میومد کلی کارام راحت تر میشد اما میدونم که یه چند ماه اول سخته بعد دو تا با هم همبازی میشن خوبه
اگه کمک داری شک نکن بیار
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
به سلامتی کیانا جون
خیلی لطف کردید دوستان تجربیات تونو برام گفتید ,
بازم منتظر تجربیات دوستان هستم .
من بارداری اولم خیلی ویار جورواجور داشتم کمر درد, نفس تنگی ..... خیلی آزیت شدم ,دختر دارم دلم یه دختر دیگه میخواد
خدا کنه واسه دومی این مشکلات نداشته باشم . راستی ویار و سختی با رداری اولو دومی خیلی فرق داشت ؟
سلام منم دخملم تا 2 سالش شد برای دومی اقدام کردم الان دخترم 3 سال و 2ماهشه و پسرم 5 ماهشه .
سر باردواری اولم همه چی خوب بود.بعد از زایمان اولم خیلییی ضعف داشتم تا مدتها، اما سر بارداری دومم به رحمم خیلیییی فشار میومد اواخر و زایمانم طبیعی بود و سختتر از زایمان اول.
وزن نی نی اولم 3 کیلو و 50بود و قدش 51وزن نی نی دومم 3کیلو و180 بودو قدش 49.
دخترم حسادت میکنه، از اینکه دومی زود آوردم راضیم اما خوب سختیای خودشم داره
خدایا شکر به خاطر فرشته های کوچولوم هانا جون و آریا جون
ختم حدیث کسا برای شفای می می ناز عزیز
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=751337
چه انتظار عجیبی!
عجیب تر که چه آسان نبودنت شده عادت!
چه کودکانه سپردیم دل به بازی قسمت!
چه بی خیال نشستیم! چه کوششی! چه وفایی!
فقط نشستیم و گفتیم:خدا کند که بیایی!

منم تازه دخترم دوماهشه اما دلم دوباره بچه میخاد نی نی خوبه هر چند سخته اما خوب از بیرون رفتنام و مهمونی ها و تلوزیون نگاه کردم گذشتم دیگه خیلی تا یه مدت تفریحات و اینا رو باید برنامه ریزی کرد الانم میگم کاش یه باره یه دوقلو گیرم بیاد راحت شم چون دوست دارم سه تا بچه داشته باشم که باهمدیگه سنشون نزدیک باشه