2733
2764

ديروز با همسرم رفته بودم دكتر،من از ماشين پياده شدم و رفتم داخل مطب همسرم رفت ماشين رو پارك كنه

از همون اول كه رفتم تو يه آقايي اومد وايساد كنار من و يه چيزي زير لب ميگفت 

من چند بار جامو عوض كردم و هربار خودشو نزديك من ميكرد

خيلي رفت رو اعصابم همسرمم نيومده بود

رفتم تو راه پله كه سر و صدا كمتر باشه به همسرم زنگ بزنم، پسره بيشعور كثافت ديد دارم با گوشي حرف ميزنم اومد با دستش اون يكي دستم رو گرفت و چند بار با انگشتش دستم رو نوازش كرد

واي من حالم انقدر بد شد اصلا نتونستم هيچ واكنشي نشون بدم فقط گوشي رو قطع كردم و رفتم كنار يه خانم مسن وايسادم 

بعد اينكه همسرم اومد ديد حالم بده ازم پرسيد چي شده منم بهش گفتم ولي پسره رو نشون ندادم بهش و گفتم رفت

همسرم چند ساله رزمي كار ميكنه ترسيدم بزنه لت و پارش كنه

هنوز يادش ميفتم چندشم ميشه

عوضي ديد حلقه دارم باز دست نميكشيد ، معلوم نيست تو چه خانواده اي بزرگ شدن اينجور افراد

بارون اومدو يادم داد،تو زورت بيشتره….🖤🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حلقه که هیچ .یارو میبینه بچه داری میاد میگه جووون قربون خودت و بچت بشم .درین حد کثیف و لجن 

واقعا؟؟؟؟

خاااااااااك تو سرشووووووون🤕

حالا شما متاهلی ولی من یه مجردم یه بار رفتم بیرون یه آقایی با پارس دنبالم اوفتاده بود از بس سیریش بود و ول نمیکرد بهش گفتم من متاهلم برو گفت بیخیال بابا منم متاهلم اینم عکس بچه ام   خلاصه که این دوره خیلی بد شده مردای متاهل دنبال دخترا هستن پسرای مجرد هم دنبال زن های متاهل هستن 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

چقد خوب ک مسلط بودی ب اعصابت

من چندسال پیش یبار رفتیم بیرون جشن بود 

شله زرد میدادن من عاشق شله زردم 

صف بود منو زن داداشم رفتیم تو صف ک بگیریم 

من گرفتم رفتم عقب زن داداشم تو صف بود بگیره برا خودش

ی یارو اشغال دست کشید تو کمر زن داداشم 

ولی زن داداشم تو شلوغی متوجه نشد منم فکرکردم یارو دستش خورده باز دستشو کشید تو گودی کمر زن داداشم منم از همون دور دویدم ظرف شله زرد رو زدم وسط سرش مردیکه اشغال بنجل 

چقد خوب ک مسلط بودی ب اعصابت من چندسال پیش یبار رفتیم بیرون جشن بود  شله زرد میدادن من عاشق ش ...

وااااي دمت گرررررررررممممممم👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

حالا مشکل من پسرا نیستن که متلک میگن مشکل این مردای سن بالان که هیزن و نخ میدن قشننننگ😑

طرف موهاش سفید شده ۵۰سالشه میخواست بمن شماره بده اونهمه افتاد دنبالم اخه من با ماسک و یه پالتو مشکی چه جذابتی داشتم

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
حالا شما متاهلی ولی من یه مجردم یه بار رفتم بیرون یه آقایی با پارس دنبالم اوفتاده بود از بس سیریش بو ...

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2706