2737
2739
اخه هرکی اومده بود گچ رو که برمیداشت قوسش کاملا مشخص بود از دیروز خیلی ناراحتم من بینیم نه قوز داشت ...

ای وای چه بد شد پس اشکال نداره شاید تغییر کنه ب مرور.برا هر کسی یجوره..منم قوس زیادی نداره البته من خودم خواستم ملایم باشه ولی این کامل صافه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شانس منه بدبخته دیگه ببینم تا دو سه ماه دیگه چطور میشه 😥

اصلا استرس نداشته باش خیلی صبور باش باید چندماه صبرکنی ورمش بخوابه. ببین تو همین نی نی سایتم همه میگن تا ۶ ماه نباید قضاوت کنی بینیتو... 

اصلا استرس نداشته باش خیلی صبور باش باید چندماه صبرکنی ورمش بخوابه. ببین تو همین نی نی سایتم همه میگ ...

دکتره وقت عمل خیلی بد اخلاقی کرد میگم شاید لج کرده 

وقت مشاوره گفت قوس یکم میتونم بدم ولی الان صافه انگار با خط کش خط انداخته باشی دقیقا مثل قبلمه تا ۶ ماه من کچل میشم 🤒🤦🏻‍♀️

2728
دکتره وقت عمل خیلی بد اخلاقی کرد میگم شاید لج کرده  وقت مشاوره گفت قوس یکم میتونم بدم ولی الان ...

نه بابا مگه دست خودشه لج کنه اینهمه پول گرفته ازت .مطمئن باش ورمه.اونایی ک دیدی حتما مدل بینی قبلیشون با تو فرق کرده ک قوسشون بیشتر معلوم بود.یکم صبور باش خواهر🥰🥰

نه بابا مگه دست خودشه لج کنه اینهمه پول گرفته ازت .مطمئن باش ورمه.اونایی ک دیدی حتما مدل بینی قبلیشو ...

امیدوارم بهتر بشه پهنای بینیمو که خوب کم کرده پره ها رو خوب جمع کرده نوک بینیمم من تو اسانسور وقتی مرخص شدم دیدم خیلی کوچولو بود حتی فرداش که واسه مش رفتم دخترایی که باهام تو اتاق منتظر بودن منو دیدن تو مطب گفتن بینیم خیلی جمع شده ولی جمعه اتلم شل شد فرداش یهو اندازه گردو قلمبه شد مشکلم همین قوسه 

انشالا رفع بشه

مرسی دلداری میدی عزیزم 😞

امیدوارم بهتر بشه پهنای بینیمو که خوب کم کرده پره ها رو خوب جمع کرده نوک بینیمم من تو اسانسور وقتی م ...

برا منم نوک بینیم همینطوره ک تو میگی اول بعد مرخصی کوچیک بود و تیز الان داره میترکه😄 ولی بهم گفتن ورمه خیالم راحت شد ...تو هم خیالت راحت .خواهش میکنم عزیزم .  خیلی این مدت کمکم کردی  هم روز عمل هم بعدش راهنماییم کردی من ازت ممنونم 😘

برا منم نوک بینیم همینطوره ک تو میگی اول بعد مرخصی کوچیک بود و تیز الان داره میترکه😄 ولی بهم گفتن و ...

همش ورمه هیچ چیز دیگه ای نیست اصلا ب خودت نگرانی راه نده ب حرف هیچکیم گوش نده  خود دکتر ک میگفت تا یک سال طول میکشه این بینی شکل واقعی رو نشون بده.برا بعضیا ۶ ماه 

2738
برا منم نوک بینیم همینطوره ک تو میگی اول بعد مرخصی کوچیک بود و تیز الان داره میترکه😄 ولی بهم گفتن و ...

وای دختر یه چیز بگم شاخ درمیاری رفتم جلو اینه چسبمو عوض کنم دیدم بینیم قوس گرفته 🫢😍😄 نوک بینیمم جمع تر شده

حدس میزدم از اتل شل شده باشه اتل ورم رو سر جاش حبس میکنه من اتلم شل شد ورم نامحدود شروع کرد رشد کردن

قشنگ خیالم راحت شد بخدا انگار چند کیلو نگرانی از شونه هام کم شد سبک شد 🤦🏻‍♀️😅

خواهش میکنم عزیزم توام مثل خواهرمی 😘❤️

وای دختر یه چیز بگم شاخ درمیاری رفتم جلو اینه چسبمو عوض کنم دیدم بینیم قوس گرفته 🫢😍😄 نوک بینیمم ج ...

خب الهی شکر باور کن از ظهر همش تو فکرتم😍😍 ...خیلی خیلی خوشحال شدم برات  عزیزم  بینیت فوق العاده میشه  مطمئن باش کار دکتر عالیه .. اره اتل منم شل شده بود از شدت ورم ....کلا روز اخری ک میخوای اتل برداری اوج ورمه...ک میگن بینی دوبرابر بینی قبلی میشه ..  قربونت عزیزم😘