2733
2734

خدایا قربونت برم دوسِت دارم...خدایا من چرا انقدر تنهاام..‌.میشه من تنها نبودم؟؟خوااااهش میکنم...بعد خدا جواب میداد و ما میشنیدیم چی 

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالله دلت شاد بشه به لطف خدا زندگیت غرق آرامش و خوشی بشه حاجت دلت برآورده بشه

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
2740
اما خدا صدای ما رو میشنوه و به موقع معجزه ها میکنه

نه سوالمو میخوام جواب بده مثلا بگه عزیزم تو تنها نیستی یا بگه هستی و علتشم فلانه...من الان با کی حرف بزنم؟؟؟این تنهایی نیست که باید همه چیو خودت فکر کنی و هودت انجام بدی و...

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

با اینکه دهنم سرویس شده با حکمت خدا ،اما بدون شعار میگم خدا رو خیلی تو زندگیم دیدم ،خیلی غیر مستقیم باهام حرف زد ،فقط اونایی میفهمن که تجربه کردن

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
نه سوالمو میخوام جواب بده مثلا بگه عزیزم تو تنها نیستی یا بگه هستی و علتشم فلانه...من الان با کی حرف ...

تنها نیستیم خدا رو داریم همین که آسمون رو نگاه کنی باهاش خلوت کنی و حرف بزنی آروم میشی با خدا حرف بزن که شنونده خوبیه

درسته صداش رو نمیشنویم اما یه جاهایی معجزه هایی میکنه برامون کارهایی میکنه ... خدا خیلی مهربونه

شاید بین انسانها تنها باشی ولی به خودت بگو نههههه نیستی چون تو خدا رو داری که از همه مهربونتره بزرگتره عزیزتره ووو

به خودش توکل کن کمکت میکنه مطمئن باش

اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ💚🌿 " یا الله "