2752
2734
عنوان

مینورامم، الان راجع به یبوست شدید پسرم تاپیک زدم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1465 بازدید | 51 پست

شربت انجیر بده ، مقعدشو با ویتامین آ چشمی چرب کن 

ی پماد هست وقتی حس دفع داره میزنی ب مقعد ی کم بی حس میکنه و درد نداره 

گر نگهدار من آن است که من میدانم.      شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخ داغونم از بس این چند روز زجر کشیدم و گریه کردم زیر چشام مثل معتادا سیاه شده😭

ببین دوست من انجیر وآلو فایده نداره من خودم ۲سال درگیر یبوست پسرم بودم تا پارسال خداروسکر خوب شد.فقط و فقط شربت پی ای جی دوای دردشه والسلام

2731
متاسفانه مشکل این چندروز دختر منم همینه.. امروز شربت خریدم براش شاید تاثیر بزاره.. وحشتناکه دفعش با ...

شربت سنا گل و انجیر خوبه‌ اما شیاف گلیسیرین بذار تا مدفوعش  که سمت مقعد هست تخلیه بشه.

الان هوا سرده و بچه ها آب کم میخورن. آب میوه پالپ دار بگیر بخوره . آب هویج. هرچیزی که تشویقش کنه مایعات بخوره

شربت‌انجیر بگیر بهش بده عالیه.پودر پیدرولاکس.نارنگی و کیوی بهش بده‌.آب انجیر بهش بده.پشتشو چرب کن.این جور مواقع هم اگ هرکاری کردی و نیومد پشتشو چرب کن‌باگوش پاکن حساسش کن ک شکمش کار کنه ن باانگشت و اینجوری ک گفتی.

خود را ب خدا و دیگران را ب لیاقتشان بسپار...

ایشالا چیزی نیست

دوست من دخترش رو از سه ماهگی غذا داد الان ۱۰ ماهشه همه چی میده قاااطی پاتی بعد طفل معصوم برای مدفوع زجه میزنه، معقعدش قرمز و زخم

شیاف هم  میزنه براش گاهی ولی میگه ضرری نداره 

شربت سنا گل و انجیر خوبه‌ اما شیاف گلیسیرین بذار تا مدفوعش  که سمت مقعد هست تخلیه بشه. الان هو ...

همه این کار رو کردم.. پنج روز بیمارستان بستری بود خیلی انتی بیوتیک و انتی ویروس تو سرم زدن.. فک کنم بخاطر اوناست داغونه بچه

هر کاری که فکر کنی کردم😭💔 آخر مجبور شدم اینکارو کنم خیلی هم گریه کرد بچم الان راحت شد، ولی میترس ...

لاکتولوز؟

پیدرولاکس،؟

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
هر کاری که فکر کنی کردم😭💔 آخر مجبور شدم اینکارو کنم خیلی هم گریه کرد بچم الان راحت شد، ولی میترس ...

نه کارتون خطر نداره نترسید. فقط نذاری  دوباره یوبس بشه. الانم احتمالا مقعدش زخم شده. ممکنه موقع دفع بترسع. پفیلا خونگی هم خوبه درست کن خوش نمک باشه بعدش آب هویج یا آب میوه پالپ دار بده بخوره

ولی اگر خوش خوراکه، شبا ۵ تا انجیر بذار داخل آب تا صبح بمونه، صبح ناشتا آب و انجیر بگو بخوره هم مقویه هم شکمش روون میشه به مرور

نگران نباش با یکدفعه چیزی نمیشه گل پسرت

شربت‌انجیر بگیر بهش بده عالیه.پودر پیدرولاکس.نارنگی و کیوی بهش بده‌.آب انجیر بهش بده.پشتشو چرب کن.ای ...

دکتر بردم دارو دادم همه کار کردم

امشب دیگه از درموندگی اینکارو کردم شکمش هم سفت شده بود دست میذاشتم، بی‌حال شده بود، تا حس زور زدن و دستشویی میومد از ترس و وحشت میگفت من خوابم میاد منو بخوابون، دیدم داره زور میزنه و گریه میکنه و سیاه شده اینکارو کردم🤕😭💔

2706