2733
2734

بیمارستان دیگه ای مشغول به کار هستن. حدود دو هفته ست که از اشنایی مون با پیشقدم شدن خودشون گذشته و طی این دو هفته هم خودشون هربار برای پیام دادن پیشقدم بودن. و شب ها پیام میدادن و صحبت مختصری داشتیم.

پیام امشبشون رو در پست های پایین قرار میدم. من ابی هام.

اون اقا اصلا سوالی مطرح نمیکنه سعی نمیکنه تا حرف رو پیش ببره. خب من به عنوان دختر چیکار کنم؟؟ ایراد از منه و من باید سوال بیشتر بپرسم یا از جانب اون اقا هست؟؟

کمک و راهنماییم کنین.

امشب هم به طرز مضخرفی گفتگو با یه استیکر🙏 از جانب من به پایان رسید(بعد ارسال نمونه سوال از طرف اون و تشکر من). چون حس کردم سعی نداره حرف بزنه.

حالم گرفته ست💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم گاهی آدما حوصله حرف زدن ندارن شاید براشون 

مشکلی پیش اومده ک اینطوری شده 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2731
2738

بهش بگو شبت شهلایی😌

مفرد مونث محصل شاغل🤪🥰 ولی کم کم دیگ باید بنویسم جمع مونث و مذکر عاشق🥺🤤💕👫🧿۷امین کاربری بنده هستند ایشون😐نی نی یار جون بیا باهم دوست باشیم جان من🤍😐سلطآن تغییر مود در ثانیه 😁🥴ولی این خداست که بخشندست من تا جرت ندم ولت نمیکنم داوش😁😌 این که خدا سهم زیبایی همه رو به تو داد اصلا عادلانه نبود ولی خیلی عاشقانه بود 🌱🥺 ولی قهرمان واقعی همون آدم توی آینه هست،،ب خودت مطمئن باش جان من💖💫  خدایا شکرت 💕😽
2706