2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با عقل و شعور و منطق

همانطور که کودکان اسباب بازیهایشان را برای تعمیر نزد ما می‌آورند.من هم رویاهای شکسته ام را نزد خداوند بردم..اما بجای اینکه او را تنها و راحت بگذارم.انجا ماندم و سعی کردم به روش خودم به خدا کمک کنم..بلاخره طاقتم تمام شد..رویاهایم را پس گرفتم و فریاد زدم: ( تاکی باید منتظر بمانم!؟)#خداوند گفت: فرزندم وقتی تو مرا راحت نمیگذاری، چگونه باید رویاهای شکسته تورا باز بیافرینم؟ (خدایا سپردم دست خودت و از ته قلبم بهت ایمان دارم) میدونم که حواست بهم هست و همه چیو به بهترین نحو ممکن درست میکنی 🙂♥️            الا بذکر الله تطمئن القلوب🫀
2731

خانواده برام خیلی مهمه

قیافه اش رو دوست داشته باشم

سین اش بزنه بیشتر خوشم میاد

تحصیلات دانشگاهی بالاتر از لیسانس 

شاغل باشه

افتاب مهتاب ندیده نباشه

ضعیف و اهل کلیشه های جنسیتی نباشه

همچین زنی هم سخته هم پیدا کردنش راحت نیست ولی به نظرم می ارزه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

یه دختریه فروشنده اس، خیلی دلمو گرفته😂😂حیف دخترم وگرنه میرفتم میگرفتمش

کاملا هم برعکس خودمه باحجاب و چادریه و از صورتش متینی و خانومی میباره🙂

به همه هم گفتم اگه پسربودم میگرفتمش😐😁

بیشتر وقتا بدون ارایش باشه شوخ طبعو خاکی باشه با همه گرم بگیره کلی به خودش اهمیت بده مستقل باشه دستش تو جیب خودش باشه از همه مهم تر اعتماد ب نفس داشته باشه

چنگیزجوجوام😐🌊           کسی که این امضا رو داری میخونی                        چقد قشنگی شما.. بگو ماشالله🤌🏼   

اهل زندگی باشه 

خودشو گرفتار مد و چشم و هم چشمی نکنه ضمن اینکه خوش پوش و مرتب باشه

بچه داری و کارهای خانه رو دوست داشته باشه

نه اینکه فکر و ذکرش دوست و تفریح و خرج کردن باشه

چون الان خیلی این چیزا بین ما خانما زیاد شده