2733
2739
سلام خانم های عزیز نمیدونم از زمان های پیشنهاد شده ی اسلام برای اقدام به بارداری، و مکروهات و مستحباتش چقدر اطلاع دارید .... اما این مسئله برای من دغدغه ی مهمیه و حس میکنم ممکنه برای خیلی از خانم ها این مسئله مهم باشه ... خواستم قسمتی رو اختصاص بدیم به همه ی اونایی که با توجه به این مسئله میخوان اقداماتشون رو پیش ببرن و بیاین با هم صحبت کنیم و ادامه ی صحبت ها رو به زودی به یه کانال تو همین سایت انتقال بدیم. شاید الان که این مطلب رو میخونید متوجه نشید منظورمو یعنی اولین باری باشه که فهمیدید من زمان های خوب توصیه شده از نظر اسلام رو مینویسم مابقیش رو تو صحبتا و با شما تکمیل میکنم. امیدوارم همه کمک کنیم تا یه تاپیک عالی تو این زمینه داشته باشیم: وقاتی که عمل جماع مطلوب و خوب است 1. شب دوشنبه که در پی آن، فرزند حافظ کتاب خدا و راضی به آنچه خداوند برایش قرار داده، می‌شود. 2. شب سه‌شنبه که در اثر آن بعد از سعادت اسلام، شهادت روزی او می‌شود، خداوند او را با مشرکین عذاب نمی‌کند، دهانش خوشبو، دلش رحیم و جوانمرد و از غیبت و تهمت پاک می‌ماند. 3. شب پنج شنبه که در پی آن، حاکمی از حکما و یا عالمی از علما خواهد شد. 4. روز پنج شنبه هنگام زوال که در پی آن شیطان به او نزدیک نگردد تا پیر شود و سلامتی دین و دنیا روزی‌اش خواهد بود. 5. شب جمعه که در پی آن، بچه خطیب و سخنگو خواهد شد. 6. روز جمعه بعد از عصر که آن فرزند از دانایان مشهور خواهد شد. 7. شب جمعه بعد از نماز عشاء که امید است آن فرزند از ابدال (فرزند شبیه والدین) باشد. 8. شب اول ماه رمضان. اوقاتی که عمل جماع مکروه است و شایسته نمی‌باشد 1- بین الطلوعین 2- بعد از غروب تا رفتن سرخی طرف مغرب 3- شب خسوف (ماه گرفتگی) 4- روز کسوف (خورشید گرفتگی) 5- شب و روزی که در آن بادهای سیاه، سرخ یا زرد بوزد. 6- هنگام زلزله 7- در اول ماه (غیر از ماه رمضان)، نیمه‌ی ماه و آخر ماه. 8- هنگامی که آفتاب طلوع می‌کند و زرد باشد. 9- بعد از ظهر؛ که آن فرزند لوچ خواهد شد. 10- بین اذان و اقامه؛ که فرزند، حریص بر خونریزی خواهد بود. 11- شب عید فطر؛ که فرزند، کثیر الشر خواهد بود. 12- شب عید قربان؛ که فرزند شش انگشتی و یا چهار انگشتی خواهد بود. 13- شب نیمه شعبان؛ که آن فرزند، شوم و در صورتش نشان سیاهی خواهد بود. 14- ساعات اولیه شب؛ که آن فرزند ساحر خواهد بود و دنیا را بر آخرت بر می‌گزیند. 15- شبی که فرد قصد سفر دارد، که آن فرزند مالش را به ناحق صرف می‌کند.
خدای مهربونم به حق عظمت و جلالت دامن همه اونایی که چشم انتظار فرزند هستن رو سبز کن. ممنوووووونم ازت که منو هم دوتایی کردی... با شوهرم میشیم سه تایی... خدایا شکرت
سلام کسی هست که این مسئله براش مهم باشه و درحال اقدام باشه؟
خدای مهربونم به حق عظمت و جلالت دامن همه اونایی که چشم انتظار فرزند هستن رو سبز کن. ممنوووووونم ازت که منو هم دوتایی کردی... با شوهرم میشیم سه تایی... خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جدی بعد سه سال نشده؟ خدای نکرده مشکلی هم داشتین؟
2740
پیتزا مخلوط اتفاقا این ماه که منم تو اقدامم برای اولین ماه همین مسائلو داشتم تخمک گزاریم دیروز و امروزه... خب چیکار کنیم پس؟ به نظرت بیخیال رد بشیم؟ حداقل اول وسط اخرماه که خطر سقط داره رو ک باید رعایت کرد چون به نفع خودمونه غیر اون رو نمیدونم. اینکه ماه قمر درعقربه و.. رو از کجا میفهمی؟
الهام جان فقط شب عید قربانه که اقدام بشه شش انگشتی میشه! زیاد نبود که غیر اون سه تا عید نیمه شعبان و فطر و قربان نهی کامل شده و اول وسط واخر ماه. میارزه ادم رعایت کنه. اول و وسط و اخر ماه هم خطر سقط داره
خانمایی که خ اینمساله رنجشون میده و مانع اقدام شون میشه کافیه قبل اقدام صدقه بدید... صدقه هفتاد بلا را دفع میکنه واقعا عمل به این تضویه ها بسیار خوبه اما برای خانمی که سن بارداری را ازدس میده یا فرصتش محدوده سبب استرس مسشه و استرس بدترین عامل در عدم موفقیته..پس کافیه صدقه بدهید
بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
2706