2737
2739
بنظرم حق اصلیتون که یه زندگی شاد و پر از آرامشه پایمال نمیشه ❤️ به عنوان بچه طلاق میگم مامانم خیلی ز ...

خودمم احتمالا بچه طلاق میشم...خودمم که دارم طلاق میگیرم

نمیدونی چه ظلم هایی بهم شده...

آخه چرا دوروغ میگه مگه مجبوره حس منم میگه پسره ولی باز ببینیم خدا چی میخواد

کلا اخلاقش یجوریه اهل قابم کردنن سیسمونیشم توسی خریده  چون اونیکی حاریم پسردارشده اینم پسردوست داشت بیاره از لج اون برای عزیزشدن پیش خونواده شوهر منم به مامانم گفتم و عکسشو نشون دادم گفت احتمال میدم پسره.اخه مامانم تاحالا اشتباه نگفته ولی گفت از رو عکس مشخص نیست چون از دور و کلا صورتش فقط معلومه اگه خودشو میدید صددرصد میگفت چیه عکس تار و دور بود عکس دیگه نداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمم احتمالا بچه طلاق میشم...خودمم که دارم طلاق میگیرم نمیدونی چه ظلم هایی بهم شده...

ممکنه نفهمم ولی تا حدودی درک میکنم💖

نامید نشید و سرتونو بالا بگیرین شما کار اشتباهی نکردین و مطمئن باشید روزای خوب انتطار تون و میکشن❤️🥺

2728
اره همونی گه قبول میشی ولی پیراپزشکی نیست 

میشه بگی شوهرم چه کاری رو شروع کنه به نفعشه؟پولدارمیشیم ؟از برادراش پولرارتر میشیم چون خیلی فخرمیفروشن

خونه میخریم یا همینجاکه هستیم برای خودمون میشه؟مامانمیناهمونجایی که هستن باشن یا بفروشن بیان اینجایی که ماهستیم یا فقط نزدیکمون بیان اطراف ما

ولی اینجاها که ماییم نه؟خونه ویلایی میخرن؟

2740