2737
2739

داره میشه ۳۱سالم 

سنم میره بالا و میترسم بالاتر بره و تا اخر عمرم تنها بمونم یا پیر  عروس شم اونم با کسی که از قبلی بدتر باشه 

از طرفی اصلا نمیتونم غیر همسر سابقم به کسی فکر کنم ۱سال و ۴ماه هر روزم شده حسرت  نتونستم خیانتاشو تحمل کنم اما بودنش دردش کمتر از نبودنش بود 😭

کاش اون بود اما دگ هرزه نبود دگ عذابم نمیداد

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭

برنگشت؟

عضو جدید بامداد خمار(وزن الان۶۴/400😭😭😭   وزن هدف۵۵💪💪💪)ببینم میشه این شکمو آب کرد.(عضویت۲۹/10/9۹💙💙قد۱۶۴)(15/11/99 6️⃣2️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣کیلووو)    (۳/۱۲/996️⃣1️⃣/3️⃣0️⃣0️⃣)💙💙(۲۰/۱۲/۹۹5️⃣9️⃣/3️⃣8️⃣0️⃣)🥰🥰🥰🥰بالاخره دهه ۵۰ شدمممم.💚💚(7/1/14005️⃣7️⃣/5️⃣0️⃣0️⃣)خب دیگه فقط دو کیلو مونده تا به هدفم برسم.خیلی حس خوبیه وقتی لباسای قدیمی دوباره اندازت میشه🥰🥰.(۲۳/۱/۴۰۰5️⃣5️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣)تامام💪💪💪💪💪💃💃💃💛💛💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

به نظرم تحمل تنهایی خیلی آسونتر از تحمل خیانته

نترس تنها نمیمونی چون تازه جدا شدی ممکنه یکی دوسال طول بکشه که یکی بیاد سراغت که از اون بهتر باشه

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯

اونی که تورو نخواد و برات جایگزین بیاره همون بهتر که نباشه 

اعصابتو از سر راه اوردی؟ 

بعدشم اینهمه ادم دارن تنهایی زندگی میکنن 

همیشه ک قرار نیس یکی سرپرستمون باشه

ازدواج کرده ؟؟

ازش خبر ندارم اما به احتمال زیاد دوست دختر داره 

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭

واقعا زن نمونه گذشت و ایثاره.اگر دور از جون اون جای شما بود چه میکرد؟ بخدا یک روزم صبر نمی‌کرد .تازه طلاق پیشکش میومد بلایی هم سر خودتون و طرف میآورد.پس دلت رحم نیاد از هیچی هم پشیمون نباش.

حسبی الله💚
برنگشت؟

حتی یه بارم به پیام یا زنگ نزد هیچی انگار اصلا ۵/۶سال باهم زندگی نکرده بودیم 

این ترس رو همه بعد جدا شدن دارن 

ولی من دارم نابود میشم 

2706