2733
2734
عنوان

خواص آب باران نیسان و شفای تمام دردها.اگه عقیم هستی یا....

| مشاهده متن کامل بحث + 22901 بازدید | 82 پست
ایشالا میاد دعاکن این فصل اکثر جاها میباره خداروشکر.... یه پیشنهادی هم میتونم بدم... اگه فامیل و دوست و آشنا یه شهر دیگه ای دارین بگین اون جمع کنه بده بهتون بعد خودتون بخونید سوره ها و ذکرها رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منظورم این بود که یه وقت خدای نکرده اردیبهشت بارون گیرتون نیومد اون وقت نمونید... الان جمع کنید اگه اردیبهشتم جمع کردید اضافه کنین روش ثواب داره به چند نفرم بدید والا من تو جلسه ختم قرآن محلمون نصف استکان نصف استکان تبرک میبردن
نادیاجونم ممنون حتما انشاالله انجام میدم
والله علی کل شی قدیر خداجونم الحمدلله رب العالمین که بیان جونو یاسین جونو ماهور جونو سیلاجونو از انتظار دراوردی لطفاسیندخت،عجیج،منتظر،مامان نورا،فایسا،صدف،فرانک،جینگیلی،عابرپیاده،دلارام و همه دوست جونای منتظرمولطفالطفالطفا 14-3=11 خداجون هنوز 11تامون موندیم چشم به عرش کبریاییت!
2706