2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسر داداش منم از قنداق که بود چشماش زوم بود رو تلویزیون فکر کن 4 ماهش بود بردنش ختنش کنن تو مطب دکتر تلویزیون بوده این از اول تا اخر کار سرشو چرخونده بود تلویزیون نگاه میکرد دکتر متعجب بود ..عاشق کانال من و تو هم بود اون اهنگش هست بین اعلام برنامه ها میاد همچین ذوق میکرد انگار مثلا اهنگ بندری گذاشتن ...
سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2740
برای بچه های به سن 65 و 66 هفته نوشته شده و خلاصه خلاصه اش این میشه که تلویزیون بدلیل داشتن سرعت بالای تصاویر متحرک هر چند سر گرم کننده است ولی بچه رو گیج و خسته میکنه و باعث میشه قدرت تمرکز بچه تقویت نشه و در نتیجه وقتی به حدود 7 سالگی میرسه با یه بچه بیش فعال دست به گریبان خواهیم بودبرای بچه های به سن 65 و 66 هفته نوشته شده و خلاصه خلاصه اش این میشه که تلویزیون بدلیل داشتن سرعت بالای تصاویر متحرک هر چند سر گرم کننده است ولی بچه رو گیج و خسته میکنه و باعث میشه قدرت تمرکز بچه تقویت نشه و در نتیجه وقتی به حدود 7 سالگی میرسه با یه بچه بیش فعال دست به گریبان خواهیم بود
❤روی پـــــرده ی کعــبه ؛ این آیه حک شده اســت : نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ و مـــن . . . هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم : " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهــــربانم ! " ❤
البته ما کلا خانوادگی از مامان و بابام از بچگیشون پای تی وی بودن تا نصف شب ما هممون خواهر و برادرام و بچهاشون از 7 صبح تا 3 شب پای تلویزیونیم ...هیچیمونم نشد 😆
سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
عشق مامان روزی یک ساعت مشکلی نیست. ولی در مورد بینایی و رشد ذهنی کودک از پزشک هم شنیدم اینو. هر چند میشه با دکتر خودش هم صحبت کرد
یا رب نظر تو برنگردد****برگشتن روزگار سهل است 😊
2706