2733
2734

دوستان من دیگه نمیخوام وارد نی نی سایت بشم اینجا پر از کینه و دعواست. نشانی از صلح و آرامش نیست.ادمها بجایی که برای هم مرهم باشن روی زخم ها نمک مبپاشن و نمیخوام بیشتر ازین وقتم رو اینجا هدر بدم(بااحترام برای همه کاربردهایی که تایپیک های مفید دارند). لطفا راهنمایی میکنید چطور کاربریم حذف بشه ممنونم

عزیزم اکثرا اینجا خوبن ولی ی سری ها هستن جز اقلیت واقعا پر از کینه و عقده هستن و فقط میخوان دیگران آزار بدن با همه دعوا و متاسفانه گزینه بلاک ما اینجا نداریم 

خدا با من است 🙌🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
مگه مهمه لغو کنی خوب دوست نداری کلن دیگه نیا از هیستوریت پاک کن ک کلن سایتو نبینی

بیام باید نظر بدم عزیزم وطیفه م میدونم تا آدمها و به صلح دعوت کنم و اکترا توهین میکنن زن ستیز هستم برای همین پاک میکنم وجدانم راضی باشه 

ممنونم عزیزم درست میگین گلم حق با شماست 

موفق باشی 🌹

ب این مریض های مجازی توجه نکن اصلا اون قدر تو زندگیش بدبختی دارن ک میان خودشون خالی کنن آدم های ترحم انگیزی هستن ی خانم مامایی تاپیک زده بود گفته سوال بپرسید ازم یک عده حسود میگن بهش خیلی توهین کردن آخرم تاپیکش ترکوندن 

خدا با من است 🙌🌹