2733
2734
سلام

ما جمعه تصادف کردیم. ما زدیم به یه ماشین و اون ماشین زد به ماشین جلویی. ماشین جلویی آسیب ندید و رفت ولی ماشین وسطی هم جلو و هم عقبش آسیب دید. چند تا سوال دارم:

1. خسارت جلوی ماشین رو ما باید بدیم؟ بیمه قبول می کنه؟
2. طرف که ما به ماشینش زدیم هی امروز فردا می کنه و نمیاد بریم بیمه. می خوام بدونم که زمان مشخصی برای مراجعه به بیمه برای استفاده از بیمه هست از زمان تصادف؟
3. و اینکه افسر کروکی نکشید و هیچ برگه ای نداد. فقط ما کارت ماشین و بیمه مونو دادیم به طرف و کارت ماشین اونو گرفتیم. مشکلی نیست؟
فاز 8 (دره بهشت) - پروژه رکن اسکان بین الملل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانمی پرسیم شوشو میگه اگه اونها قلا تصادف کرده بودن بعد شما بهش زدی از پشت خسارت جلو برا شما حساب نمیشه .البته اگه اینجوری نیست و شما باعث شدی که بره بخوره به مااشین جلوییه پلیس ها بعضی وقتها میگن اون هم باید فاصله مجاز رو رعایت میکرد و باز فقط شما خسارت عقب ماشین رو میدادین. ولی چون شما کروکی ندارین و اگه شما باعث شدین اون به ماشین جلویی بخوره خسارت جلوی ماشینس رو هم باید بدین.
ضمنا اگه اون نمیاد برا تسویه با بیمه و مدارکتون دستش هست از پلیس راهنمایی بگیرین و بگین مدارکتون دیستشه بهتون احتمالا میگن برین دادگستری ازش شکایت عدم همکاری بدین
ولی میگم خیلی وقتها اون هم مقصر حساب میکنن به خاطر عدم رعایت فاصله مجاز از ماشین جلویی هر چند شما باعثش باشی .شما اول قبول نکن از پیش گردن نگیر خسارت جلوی ماشینش رو ببین پلیس محل وبیمه چی میگه.
2706