2752
2734
عنوان

خانمهای نامزد 🥺😍🦋

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب ما الان نزدیک یک ماهه عقد موقتیم ...غیر روز مادر برام تا حالا گل نگرفته...یه شب هم فقط خوراکی گرف ...

این اشتباهو نکن که بخوای خودی نشون بدی و مرد رو مهمونت کنی،درقبال مرد خسیس باش یادت باشه..بیشتر داری احساسی برخورد میکنی توعقدموقت نمیشه خیلی راحت بود بهتره ازخصوصیات اخلاقی همدیگه سردربیارین تااینکه ازش توقع محبت داشته باشی،ولی حرف بزن سکوت بزرگترین اشتباهه

این اشتباهو نکن که بخوای خودی نشون بدی و مرد رو مهمونت کنی،درقبال مرد خسیس باش یادت باشه..بیشتر داری ...

نه من این مدلی نیستم برای مرد خرج بکنم...ولی یه اتفاق بدی برای افتاده بود من اونشب باهاش رفتم بیرون درد و دل کنه ارومش کردم و شام مهمونی کردم ناراحتیش کم بشه...مشکلش مالی بود یه خسارت بزرگ دید...

منم خواستم اینطوری بگم بهش کنارشم...

نه من این مدلی نیستم برای مرد خرج بکنم...ولی یه اتفاق بدی برای افتاده بود من اونشب باهاش رفتم بیرون ...

خوبه،ازمن به تو نصیحت ووصیت واسه هیچ کس دلسوزی نکن بخصوص مردجماعت...دلسوزی پشت بندش ک#ون سوزی داره...این تجربه سنگینی برای من بوده

خوبه،ازمن به تو نصیحت ووصیت واسه هیچ کس دلسوزی نکن بخصوص مردجماعت...دلسوزی پشت بندش ک#ون سوزی داره.. ...

وای یعنی چی یعنی نباید میکردم؟🥺آخه حالش خیلی بد بود تو فکر بود دلم سوخت من خیلی خیلی مهربونم دلم نازکه ...

اره خیلییییی....چیکار کنمممممم

گلم بنظرم حتما مشاوره برو اساسی این مشکلو حل کن

سعی کن زیاد باهاش گفت و گو داشته باشی میدونی اینجور مساعل مهم رو سعی کن تو اشنایی کاملا بفهمی مثل خساست دهن بین بودن بچه ننه بودن...چون وقتی وارد فاز عشق و رابطه بشی حتی اگه بفهمی هم بی خیالشون میشی چون خودم زخم خورده هستم اینارو بهت میگم ان شاالله که خوشبخت بشی 

در نا امیدی بسی امید است 💎💚🤲
خب فردا داریم میریم خرید با مادرهامون...بهش بگم«واییی گشنم شد» بده؟

نه عزیزم، وقت ناهار ساعت یک هست،بافاصله دورازمامانش ومامانت توچشماش نگاه کن بگو عزیزدلم موقع ناهاره‌ ماماناهم خسته شدن حتما، رستوران خوب سراغ داری؟! یه وقت دونگتونو ندین.. البته اگه خوب میشناسیش بهش بگو اگه همرات کمه بریم فست فودی!! 

2706