2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
الان سه شبه از درست کردن باسلق ها میگذره هنوز مثل روز اوله روشون سلفون کشیدم به نظرم تا یک هفته تازه تازه اس بعدش رو نمیدونم
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
سایو جان خیلییییی عاااالی بودن.خشته نباشی عزیزم من قبلا باسلوق درست کردم ولی زمانی که میخواستم از ظرف جداش کنم یه مقدار به ته ظرف چسبیده بود.برای شما هم همینطور بود یا راحت جدا میشد؟ یه بارم ته ظرف چرب کردم راحت تر جدا شد ولی بازم یه مقدار چسبیده بود
سایو جون یه سوال باسلوقایه شما مثل بازیاریا میشن ؟ سفت ؟ من درست میکنم اما مثل بازاریا نمیشه
کاش بهش میگفتم قلبم به عشقش می تپه   فوقش میگفت نه بدجوری قفلم دیونه میشم وقتی که یادش میفتم
نارنین جون باسلق های بازاری تولیدشون تا به دست ما برسن کم کم چهار پنج رور طول میکشه و تو این فاصله باسلق ها یکم سفت میشن. اینکه ما درست میکنیم کاملا ارجیناله بمونه مثل بازاریا میشه و اینکه باسلق های بازاری با نشاسته درست میشه ولی اینکه من درست کردم با پودر ژله و ژلاتین هستش دستورهاش کاملا متفاوته
بادمجون پلو بادمجوم ها وو حلقه کنید سرخ کنید پیاز رو خلالی کنید سرخ کنید برنج خیس شده رو بپزید ابکش کنید سعی کنید دون بردارید له نشن برنجا کف قابلمه روغن و زعفرون بریزید بال ها رو کفش بچینید بعد یه لایه برنج و زعفرون بعد یه لایه بادمجون یه لایه برنج و زعفرون و یعلایه پیاز داغ اخر سر هم برنج و رعفرون بزارید دم بکشه با شعله ملایم سعی کنید بادمجون ها رو برای این غذا تو روغن زیاد و داغ سرخ کنید که فقط برشته بشن و زیاد له و مغز پخت نشن چون یبار هم تو قابلمه با برنج دم میکشه اونوقت له میشن پیاز داغ رو هم بعد از اماده شدن رو دستمال بریزید که روغن اضافیش بره اگه برنج شفته بشه اصلا غذا خوب در نمیاد باید برنج دون باشه برای این غذا گرچه من خودم برنج شفته دوس دارم کلا 😬 نوش جان
2706